Paratika Sanal POS Açık Kaynak Kodlu E-ticaret Altyapıları ile Çalışıyor
Basın Bülteni
24 Ağu, 2017 11:34
Paratika Sanal POS Açık Kaynak Kodlu E-ticaret Altyapıları ile Çalışıyor
Asseco SEE’nin 17 yıllık e-ticaret bilgi birikimden doğan Paratika Sanal POS, açık kaynaklı e-ticaret altyapıları ile entegre olabiliyor.

Yapılan bu çalışma ile, önde gelen açık kaynak kodlu e-ticaret websitesi ve altyapı kullanıcıları Paratika ile daha hızlı, kolay ve pratik ödeme alabilecekler.

Firma yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’dan ödeme kuruluşu lisansına sahip olan ve Asseco SEE iştiraki Nestpay A.Ş bünyesinde geliştirilen Paratika, Şubat ayında düzenlenen Webrazzi e-Ticaret 2017 konferansındaki lansmandan bu zamana kadar üye işyeri ağını genişletmeye devam ediyor.

Paratika Sanal POS Başvuruları Giderek Artıyor

Tüm kanallardan başvuru aldıklarına dikkat çeken Nestpay A.Ş Genel Müdürü ve Asseco SEE Ülke Müdürü Hatice Ayas,  " e-Ticaret websitesi yazılımlarına entegre olabilen Paratika’ya başvuruların artacağını ön görüyoruz. Ayrıca, önde gelen bankaların ve finansal kuruluşlarının e-ödeme altyapısını 17 yıldır sağlıyor olmamız bizi sektörde güvenilir kılıyor. Açık kaynak kodlu e- ticaret yazılımı kullanan firmalara da rekabette öne çıkmaları için Paratika ile Sanal POS altyapısı sunuyoruz” dedi. 

7/24 Entegrasyon Desteği

Sağlık, temizlik, mobilya, dekorasyon, kozmetik, bilişim ve sağlıklı yaşam gibi birçok farklı sektörden referansları olan Paratika, e-ticaret yapan KOBİ'ler için de uygun bir çözüm. Hem tek çekim hem de taksitli satışlarda %1,5 ‘den başlayan komisyon oranları ile  Paratika Sanal POS, 7/24 destek ve güvenlik (anti-fraud) ekibi ile müşterilerinin daima yanında oluyor. 

Ayrıca, Paratika kullanılan kart bilgilerini güvenli ortamda saklayarak, sonraki işlemlerde tekrar kullanılabilmesini sağlayan “tokenization” teknolojisi ile  geliştirildiğinden, alışveriş yapanların tek tıkla ödeme yapmasını da sağlıyor. Bu özellik ile son kullanıcıların sepetten dönme oranını düşürerek, firmaların satışlarını artırmasına imkan sağlıyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Asseco SEE

Adres : Büyükdere Cad. No: 245 USO Center Kat: 10 34398 Maslak İstanbul

Telefon : +90 212 365 05 05

Faks : +90 212 281 74 16

Web : http://www.asseco-see.com.tr

E Posta : marcom@asseco-see.com.tr

İletişim Yetkilisi
  • Saliha ÖZİŞ Saliha ÖZİŞ Kıdemli Pazarlama Uzmanı Detaylar