Basın Bültenleri
  • Sinan Akçıl, dünyaca ünlü yorumcu ile ilahi seslen... Sinan Akçıl, dünyaca ünlü yorumcu ile ilahi seslen... 08 May, 2018 09:46 Pop müziğin başarılı ismi Sinan Akçıl, CRI TÜRK’te katıldığı Michael Kuyucu’nun programında Ramazan Ayı yaklaşırken dünyadaki tüm Müslümanlara özel bir sürpriz hazırladığını belirterek dünyaca ünlü yorumcu Lübnanlı Maher Zain ile bir ilahi düet seslendireceğini söyledi.
  • Akademik Bakış', üniversite adaylarının tercihleri... Akademik Bakış', üniversite adaylarının tercihleri... 24 Nis, 2018 12:24 Türkiye’nin tek ve en iddialı Yüksek Eğitim Programı "Akademik Bakış" CRI Türk’te. Üniversite adayları üniversite tercihlerini yaparken bu programı dinleyecek.
  • Ahmet Anapalı: ''Tarihle alakası olmayan bir Fatih... Ahmet Anapalı: ''Tarihle alakası olmayan bir Fatih... 16 Nis, 2018 13:09 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' isimli diziyi eleştiren Tarihçi-Yazar Ahmet Anapalı, ''Senaryo çok kötü. Dizide, tarihle alakası olmayan bir Fatih var. Yapımcının kafasındaki Fatih'i yansıtıyorlar'' dedi.
  • Güllü: “2019 benim yılım olacak” Güllü: “2019 benim yılım olacak” 06 Nis, 2018 12:42 Fantezi müzik sanatçısı Güllü, Cri Türk Özel’de Tülin Tonkuş’un sorularını yanıtladı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • Bağlama virtüözü İsmail Tunçbilek: “Demet Hanım ke... Bağlama virtüözü İsmail Tunçbilek: “Demet Hanım ke... 20 Mar, 2018 15:26 Ünlü bağlama virtüözü İsmail Tunçbilek, CRI Türk'te Tülin Tonkuş'a yaptığı açıklamalarda birçok ünlü sanatçının Aşık Mahsun-i Şerif'in eserlerini yorumladığı 'Mahsuni'ye Saygı Albümü'nde Demet Akalın’ın da yer almasını eleştirdi.