Basın Bültenleri
  • Simge: “Eurovision’a katılmayı çok isterdim” Simge: “Eurovision’a katılmayı çok isterdim” 08 Ağu, 2018 15:17 “Ben Bazen” adlı yeni albümünü müzik marketlere sunan Türk pop müziğinin yükselen yıldızı Simge, CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu.
  • Mustafa Sandal’dan çarpıcı açıklamalar Mustafa Sandal’dan çarpıcı açıklamalar 17 Tem, 2018 09:53 Kısa bir süre önce “Reset” adlı yeni şarkısını müzikseverle buluşturan Mustafa Sandal CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • Sinan Akçıl, dünyaca ünlü yorumcu ile ilahi seslen... Sinan Akçıl, dünyaca ünlü yorumcu ile ilahi seslen... 08 May, 2018 09:46 Pop müziğin başarılı ismi Sinan Akçıl, CRI TÜRK’te katıldığı Michael Kuyucu’nun programında Ramazan Ayı yaklaşırken dünyadaki tüm Müslümanlara özel bir sürpriz hazırladığını belirterek dünyaca ünlü yorumcu Lübnanlı Maher Zain ile bir ilahi düet seslendireceğini söyledi.
  • Akademik Bakış', üniversite adaylarının tercihleri... Akademik Bakış', üniversite adaylarının tercihleri... 24 Nis, 2018 12:24 Türkiye’nin tek ve en iddialı Yüksek Eğitim Programı "Akademik Bakış" CRI Türk’te. Üniversite adayları üniversite tercihlerini yaparken bu programı dinleyecek.
  • Ahmet Anapalı: ''Tarihle alakası olmayan bir Fatih... Ahmet Anapalı: ''Tarihle alakası olmayan bir Fatih... 16 Nis, 2018 13:09 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' isimli diziyi eleştiren Tarihçi-Yazar Ahmet Anapalı, ''Senaryo çok kötü. Dizide, tarihle alakası olmayan bir Fatih var. Yapımcının kafasındaki Fatih'i yansıtıyorlar'' dedi.