Basın Bültenleri
  • Zekai Tunca: “Nazan Öncel’e özür borcum var” Zekai Tunca: “Nazan Öncel’e özür borcum var” 16 Ocak 2018 Salı 10:42 Zekai Tunca, CRI Türk FM’de Tülin Tonkuş’un programında merak edilen soruları yanıtlayarak yıllar sonra özel bir itirafta bulundu.
  • Işın Karaca: "YouTube'dan sahte tıklama alıyorlar" Işın Karaca: "YouTube'dan sahte tıklama alıyorlar" 29 Aralık 2017 Cuma 11:56 Işın Karaca, son günlerde gündemde olan “sahte klip tıklanması” ve sosyal medyada yapılan sahtekarlıklara isyan etti.
  • Susam Sokağı neden kaldırıldı? Susam Sokağı neden kaldırıldı? 15 Aralık 2017 Cuma 09:44 Bir dönemin efsane televizyon programı Susam Sokağı’nın Türkiye versiyonunun yapımcısı Yrd. Doç. Dr. Tekin Özertem, CRI TÜRK’te Tülin Tonkuş’un programında Susam Sokağı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • Semih Kaplanoğlu: 15 Temmuz gecesini sinema perdes... Semih Kaplanoğlu: 15 Temmuz gecesini sinema perdes... 11 Aralık 2017 Pazartesi 14:36 CRI TÜRK'te Tuğçe Akkaş'ın konuğu olan yönetmen Semih Kaplanoğlu, son filmi “Buğday”, sanat-inanç ilişkisi ve yeni projesine dair önemli açıklamalarda bulundu.
  • Ersan Erdura günümüz popçularını eleştirdi Ersan Erdura günümüz popçularını eleştirdi 8 Aralık 2017 Cuma 16:41 “Ne Çok Sevmişim Seni” adlı teklisi ile uzun bir aradan sonra müzik dünyasına dönen usta yorumcu Ersan Erdura konuk olduğu CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun programında teknolojiyi kullanarak şarkı söyleyenleri ağır eleştirdi.