Basın Bültenleri
  • Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü   “GurmeFest -... Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü “GurmeFest -... 18 Nisan 2017 Salı 15:43 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Sarıyer Event Garden bahçelerinde misafirlerini ağırlayacak. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün de katılımcılar arasında olduğu festivalde 4 gün boyunca 7’den 70’e tüm taraftarlar için sürpriz etkinlikler gerçekleşecek.
  • Baharın Tadı “GurmeFest İstanbul” da Çıkar Baharın Tadı “GurmeFest İstanbul” da Çıkar 10 Nisan 2017 Pazartesi 14:00 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” için geri sayım başladı. Sarıyer Event Garden bahçelerinde ilk kez gerçekleşecek olan “GurmeFest İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında birbirinden renkli Showlarla yemek ve müzik tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.
  • İlk Açık Hava Gurme Lezzetleri Festivali Yakında! İlk Açık Hava Gurme Lezzetleri Festivali Yakında! 15 Mart 2017 Çarşamba 14:56 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sarıyer Event Garden bahçelerinde ilk kez gerçekleşecek olan “Gurmefest İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında yemek ve müzik tutkunlarıyla buluşacak.
  • “Gurmefest İstanbul” da: Ayhan Sicimoğlu & Latin A... “Gurmefest İstanbul” da: Ayhan Sicimoğlu & Latin A... 27 Şubat 2017 Pazartesi 12:16 Dünya çapında müzikleri ve şovları ile harikalar yaratan Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 14 Mayıs Pazar akşamı “GurmeFest İstanbul”17 kapsamında Sarıyer Event Garden’da müzik severler ile buluşuyor.
  • Türkiye’nin İlk Açık Hava Gurme Lezzetler Festival... Türkiye’nin İlk Açık Hava Gurme Lezzetler Festival... 13 Şubat 2017 Pazartesi 10:47 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” baharın en güzel yaşandığı ilçemiz Sarıyer’de gerçeklemesi için çalışmalar başladı. Sarıyer Event Garden bahçelerinde ilk kez gerçekleşecek olan “Gurmefest İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında yemek tutkunlarıyla buluşacak.