Basın Bültenleri
  • Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali Yoğun İlgi Gör... Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali Yoğun İlgi Gör... 17 Mayıs 2017 Çarşamba 13:32 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali GurmeFest – İstanbul 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında 12 bin ziyaretçiyi ağırladı. Sarıyer Event Garden bahçelerinde ilk kez gerçekleştirilen Festivale 7’den 70’e herkes ilgi gösterdi. Ziyaretçiler ülkemizin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin, kültürel çeşitliliğin ve Türk mutfağının tadını çıkardı. Birbirinden renkli showlarla yemek ve müzik tutkunları unutulmaz anlar yaşadı.
  • Açık Havanın Keyfini Doyasıya Çıkarmak İçin Son 2... Açık Havanın Keyfini Doyasıya Çıkarmak İçin Son 2... 9 Mayıs 2017 Salı 11:35 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali GurmeFest – İstanbul için geri sayım başladı. Sarıyer Event Garden bahçelerinde ilk kez gerçekleşecek olan “GurmeFest İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında birbirinden renkli Showlarla yemek ve müzik tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.
  • Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü   “GurmeFest -... Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü “GurmeFest -... 18 Nisan 2017 Salı 15:43 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Sarıyer Event Garden bahçelerinde misafirlerini ağırlayacak. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün de katılımcılar arasında olduğu festivalde 4 gün boyunca 7’den 70’e tüm taraftarlar için sürpriz etkinlikler gerçekleşecek.
  • Baharın Tadı “GurmeFest İstanbul” da Çıkar Baharın Tadı “GurmeFest İstanbul” da Çıkar 10 Nisan 2017 Pazartesi 14:00 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” için geri sayım başladı. Sarıyer Event Garden bahçelerinde ilk kez gerçekleşecek olan “GurmeFest İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında birbirinden renkli Showlarla yemek ve müzik tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.
  • İlk Açık Hava Gurme Lezzetleri Festivali Yakında! İlk Açık Hava Gurme Lezzetleri Festivali Yakında! 15 Mart 2017 Çarşamba 15:56 Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali, Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sarıyer Event Garden bahçelerinde ilk kez gerçekleşecek olan “Gurmefest İstanbul” 11- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında yemek ve müzik tutkunlarıyla buluşacak.