Basın Bültenleri
  • Tuğba Yurt: “Şarkı söylemekten bi haber insanlar g... Tuğba Yurt: “Şarkı söylemekten bi haber insanlar g... 13 Ekim 2017 Cuma 10:00 “İnceden İnceden” adlı yeni teklisini müzik marketlere sunarak kariyerindeki yükselişine devam eden Tuğba Yurt CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun hazırlayıp sunduğu “Müzik Borsası” adlı programa konuk oldu.
  • Genç ve güzel bir görünümün sırrı kendi yağınızda Genç ve güzel bir görünümün sırrı kendi yağınızda 22 Eylül 2017 Cuma 09:50 Son yıllarda en çok tercih edilen estetik uygulamaların başında gelen yağ enjeksiyonu ile ciltteki çöküntüler ve çukurlar doldurularak daha genç görünümlü bir vücuda ve yüze sahip olunabiliyor.
  • Hayatı hırsızlıkla geçen bir adamın trajik hikâyes... Hayatı hırsızlıkla geçen bir adamın trajik hikâyes... 24 Ağustos 2017 Perşembe 14:53 Yazar Toygun Aliza, gerçek bir olaydan kurguladığı yeni kitabı 'Kurban' ile kendi gibi bir kurban için ölüme giden Cemal'in hikâyesini çarpıcı bir şekilde anlatıyor.
  • Her Gün Başka Sanatçı, Başka Tiyatro Oyunu Her Gün Başka Sanatçı, Başka Tiyatro Oyunu 22 Ağustos 2017 Salı 16:35 Folkart’ın Ana Sponsoru olduğu 86.İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), dün Mogambo Caz Geceleri’nde Tuna Kiremitçi sahne alırken, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde ise Aşkım Kapışmak ve Nilgün Belgün seyirciyle buluştu. Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda ise Alice Harikalar Diyarında isimli sirk tiyatrosu yine izleyicilerin beğenisi topladı.
  • Uluslararası Kültür-Sanat-Gösteri Şöleni başladı Uluslararası Kültür-Sanat-Gösteri Şöleni başladı 21 Ağustos 2017 Pazartesi 11:24 Folkart, 86.İEF süresince #İzmireYakışır hastagi ile sosyal medyadan 86. İEF’yi tanıtarak, fuara renk katacak.