Basın Bültenleri
  • Yılmaz Morgül popçulara meydan okudu Yılmaz Morgül popçulara meydan okudu 31 Temmuz 2017 Pazartesi 14:51 CRI TÜRK’te Michael Kuyucu’nun programına konuk olan Yılmaz Morgül müzikten politikaya kadar farklı konular hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • “Karanlıktaki Melekler” geliyor! “Karanlıktaki Melekler” geliyor! 20 Temmuz 2017 Perşembe 15:14 Yönetmenliğini ve senaristliğini Kanadalı yönetmen David Angelus’un üstlendiği Karanlıktaki Melekler, 3 çocukluk arkadaşının başından geçen ve açgözlülüğün yol açtığı zorluklarla başa çıkma çabalarını konu alıyor.
  • 'Anadolu'nun Kadınları' serisi Londra Yaratıcılık... 'Anadolu'nun Kadınları' serisi Londra Yaratıcılık... 11 Temmuz 2017 Salı 12:38 Sebahat Ersoy’un 2011-2016 yılları arasında çektiği fotoğraflardan oluşan Anadolu'nun Kadınları adlı fotoğraf serisi Londra Uluslararası Yaratıcılık Yarışması'nda finalist oldu ve LICC Kupası almaya layık görüldü.
  • Sinan Akçıl'dan özel açıklamalar Sinan Akçıl'dan özel açıklamalar 23 Haziran 2017 Cuma 14:09 Müzik dünyasının altın çocuğu Sinan Akçıl ve dünyaca ünlü Romanyalı yorumcu Otilia, Michael Kuyucu’nun CRI TÜRK’teki programında bir araya geldi.
  • Deha Bilimlier: “Halk, müzik yarışmalarını artık y... Deha Bilimlier: “Halk, müzik yarışmalarını artık y... 20 Haziran 2017 Salı 11:59 Son zamanlarda “Tanrım” adlı şarkısı ile sosyal medyanın en çok dinlenen yorumcularından biri olan Deha Bilimlier, CRI TÜRK FM’de Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu.