Basın Bültenleri
  • Elif Atakan: “Seçeceğim roller artık para kazanmak... Elif Atakan: “Seçeceğim roller artık para kazanmak... 13 Haz, 2018 15:38 Suskunlar, Her Sevda Bir Veda, Dürüye’nin Düğümleri, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi dizilerde başarılı performanslar sergileyen ve Ocak 2018’ de Cem Kandemir ile dünya evine giren güzel oyuncu Elif Atakan, eşi ile birlikte hayata geçirecekleri sıra dışı, bir o kadar da eğlenceli projelerinin detaylarını verdi.
  • Solu-Can’ın Gözüyle Toplumsal Cinsiyet Solu-Can’ın Gözüyle Toplumsal Cinsiyet 18 May, 2018 16:55 Mobing konusunda yıllardır verdiği mücadele ile tanınan Çağlar Çabuk, yeni kitabı Solu-Can’da Toplumsal Cinsiyet’ gibi sert bir kavramı yine yumuşak bir dille masaya yatırıyor.
  • WinnerInno ile inovasyon her yerde WinnerInno ile inovasyon her yerde 08 May, 2018 13:42 Organizasyonlara inovatif düşünme yeteneği kazandıran, kuruma özel ilk mobil inovasyon aplikasyonu “WinnerInno” hayata geçti
  • SistemKoin’den Engelliler haftasında Engelliler sp... SistemKoin’den Engelliler haftasında Engelliler sp... 04 May, 2018 15:49 10 – 16 Mayıs 2018 tarihleri arasında kutlanacak olan Engelliler Haftası nedeni ile Türkiye’nin en yenilikçi kripto para borsası “Sistemkoin”, Türkiye’de ilk kez kripto para ile bağış toplayan 1453 Engelliler spor kulübüne, Engelliler haftasında elde edecekleri komisyon ücretlerinin tamamını bağışlayacaklarını duyurdu.
  • Uluslararası Kök Hücre Kongresi İstanbul’da başlıy... Uluslararası Kök Hücre Kongresi İstanbul’da başlıy... 25 Nis, 2018 15:18 Uluslararası ISSCA (International Society for Stem Cell Application) derneğinin her sene farklı bir ülkede düzenlediği “Kök Hücre Tedavilerindeki Gelişmeler ve Klinik Uygulamaları” Kongresi İstanbul’da başlıyor.