Basın Bültenleri
  • Erman Toroğlu’ndan şok Milli Takım yorumu Erman Toroğlu’ndan şok Milli Takım yorumu 18 Mart 2017 Cumartesi 10:58 Türkiye’nin en önemli futbol yorumcularından biri olan usta futbol adamı Erman Toroğlu, CRI TÜRK FM’de Hayri Hiçler’in hazırlayıp sunduğu Süper Spor Saati programında çok önemli açıklamalarda bulundu.
  • Şemsiye Hareketine Davet Var! Şemsiye Hareketine Davet Var! 17 Mart 2017 Cuma 12:52 1 şemsiye aç, binlerce çocuk aile bulsun. Koruyucu aile konusunda "farkındalık" geliştirmeye yönelik Şemsiye Hareketi projesi başlıyor.
  • Whitney Houston ve Michael Jackson ile çalışan Del... Whitney Houston ve Michael Jackson ile çalışan Del... 13 Mart 2017 Pazartesi 12:45 Kariyeri boyunca Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan Della Miles, 15-18 Mart tarihlerinde İstanbul’da bir dizi konser verecek.
  • Fettah Can: “Bach bugün Türkiye’de müzik yapsaydı... Fettah Can: “Bach bugün Türkiye’de müzik yapsaydı... 10 Mart 2017 Cuma 19:20 Müzik dünyasına bestecilikten yorumculuğa geçen Fettah Can, CRI TÜRK FM’de Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu.
  • Yılmaz Vural Çin Futboluna Mesaj Yolladı Yılmaz Vural Çin Futboluna Mesaj Yolladı 3 Mart 2017 Cuma 11:53 CRI Türk Fm'de Hayri Hiçler'in hazırlayıp sunduğu "Süper Spor Saati" programına konuk olan Yılmaz Vural, Çin futbolu ve Fenerbahçe hakkında önemli açıklamalarda bulundu.