Basın Bültenleri
  • Linde Gaz tam entegre tüp dolum tesisini Bursa’da... Linde Gaz tam entegre tüp dolum tesisini Bursa’da... 11 Ekim 2016 Salı 14:20 Linde Gaz Türkiye, Bursa’da endüstriyel ve medikal gazlar alanında hizmet verecek olan yeni dolum tesisi yatırımını tamamladı.
  • Linde’den bir Yerinde Üretim Tesisi yatırımı daha Linde’den bir Yerinde Üretim Tesisi yatırımı daha 31 Mayıs 2016 Salı 08:50 Dünyanın önde gelen Ticari Araç sanayi tedarikçilerinden Alman Vibracoustic CV Air Springs firması da Linde Gaz ile yerinde tedarik modeline geçti. Firmalar arasında imzalanan sözleşmeye göre yeni üretim tesisi 2016 sonunda faaliyete geçecek.
  • Tüpraş ile Linde Gaz arasında işbirliği Tüpraş ile Linde Gaz arasında işbirliği 6 Nisan 2016 Çarşamba 08:35 Ülkenin lider sanayi kuruluşu Tüpraş, proseslerinde endüstriyel gaz ihtiyacını karşılamak üzere Linde Gaz A.Ş. ile yeni bir işbirliğine imza attı. İzmit Rafinerisi’ne kurulacak Azot Üretim Tesisi‘nin 2017’de faaliyete geçmesi planlanıyor.
  • Linde Gaz ve Erdemir Grubu Yeni Hava Ayrıştırma Te... Linde Gaz ve Erdemir Grubu Yeni Hava Ayrıştırma Te... 26 Şubat 2016 Cuma 09:00 Alman endüstriyel gaz ve mühendislik şirketi Linde ve Türk çelik üreticisi Erdemir Grubu, İskenderun’da yeni bir hava ayrıştırma tesisi(ASU) kurmak için iyi niyet mektubu imzaladı.
  • Linde Gaz, yeni tesis yatırımarı ile büyümeye deva... Linde Gaz, yeni tesis yatırımarı ile büyümeye deva... 9 Kasım 2015 Pazartesi 09:00 Endüstriyel, Medikal ve Özel Gazlar sektörünün önde gelen uluslararası oyuncularından Linde Gaz, Denizli’de Karbondioksit Üretim Tesisi yatırımını tamamlayarak hizmete açtı.