Basın Bültenleri
  • Vajinismus Tedavisinde Hipnoz Kitabı Vajinismus Tedavisinde Hipnoz Kitabı 15 Nisan 2017 Cumartesi 15:09 Türkiye de konusunda ilk olarak vajinismus tedavisini kolaylaştıran hipnoz tekniklerini ve uygulamalarını anlatan Dr. Murat Ulusoy’un “Vajinismus Tedavisinde Hipnoz” adlı kitabı çıktı.
  • Diş çürüklerini önlemek için nasıl beslenmeli? Diş çürüklerini önlemek için nasıl beslenmeli? 14 Nisan 2017 Cuma 11:55 Diş çürükleri, ağız ortamında yaşayan bakterilerin ürettiği asitli bileşikler sebebiyle oluşuyor.
  • Dünyada ve Türkiye'de bir ilk: 3D canlı burun este... Dünyada ve Türkiye'de bir ilk: 3D canlı burun este... 10 Nisan 2017 Pazartesi 12:38 Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Süreyya Şeneldir'in projesi olan Rhinoplasty School'un 12. toplantısı 8-9 Nisan tarihlerinde Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti.
  • Terörizme karşı en iyi ilaç: ‘’Öğreti’’ Terörizme karşı en iyi ilaç: ‘’Öğreti’’ 8 Nisan 2017 Cumartesi 11:04 21. yüzyılın ilk çeyreğini yaşadığımız şu zaman diliminde terörizm tüm dünyada saldırılarını acımasızca sürdürüyor ve maalesef çok canlar alıyor. Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan, her türlü şiddetin, insanlığı ciddi şekilde tehdit ettiğini vurguluyor.
  • Baş dönmesinde hangi hekime gidilmeli? Baş dönmesinde hangi hekime gidilmeli? 6 Nisan 2017 Perşembe 09:20 Vücudun denge sisteminde yaşanan bir sorun nedeniyle ortaya çıkan Vertigo, kişilerin günlük hayatını olumsuz etkileyebiliyor.