Basın Bültenleri
  • Özgüveni yüksek çocuk nasıl yetiştirilir? Özgüveni yüksek çocuk nasıl yetiştirilir? 9 Ocak 2017 Pazartesi 15:56 Uzmanlar, yüksek özgüvene sahip olmanın sorun çözme ve baş etme becerilerini artırarak doğru ve yerinde davranışlar sergilemeye yardımcı olduğunu belirtiyor.
  • Sıcak içecekler kabusunuz olmasın Sıcak içecekler kabusunuz olmasın 3 Ocak 2017 Salı 10:37 Uzmanlar, sıcak içecek ve yiyeceklerin diş ve diş eti problemleri yaşayan kişilerin rahatsızlıklarını tetiklediğine dikkat çekiyor.
  • Başarıya giden yol: Hayal ve hedef Başarıya giden yol: Hayal ve hedef 2 Ocak 2017 Pazartesi 09:10 Dr. Turhan Güldaş, kişinin ne istediğine, hangi noktaya gelmek istediğine ve hedefine karar vermesi gerektiğini belirtti.
  • Nasıl Mutlu Olabiliriz? Nasıl Mutlu Olabiliriz? 26 Aralık 2016 Pazartesi 15:18 Geçmişte yaşanan olaylar ve gelecekten beklentilerin insanları mutluluktan alıkoyan en önemli faktörler olduğunu belirten Dr. Turhan Güldaş, kaygıların insan zihnini meşgul ettiğini söylüyor.
  • Meme büyütme ameliyatında yağ enjeksiyonu ve silik... Meme büyütme ameliyatında yağ enjeksiyonu ve silik... 22 Aralık 2016 Perşembe 16:47 Estetik cerrahi kapsamında sıkça uygulanan ameliyatlardan biri olan meme büyütme ameliyatı, kadınların en çok ilgi gösterdiği operasyonlar arasında yer alıyor.