Basın Bültenleri
  • İstanbul’un En Prestijli Kültür Sanat Merkezi Sarı... İstanbul’un En Prestijli Kültür Sanat Merkezi Sarı... 12 Ocak 2018 Cuma 11:40 Sarıyer Belediyesi, kültür sanat koridorlarına bir yenisini daha ekliyor. Çağdaş ve modern mimari yapısıyla Maslak’ta hizmete girecek olan ‘Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’, İstanbul’da sanatseverler için bir başka cazibe merkezi olacak.
  • Sporcular Yazmıyor, Sadece Konuşuyor Sporcular Yazmıyor, Sadece Konuşuyor 27 Aralık 2017 Çarşamba 13:30 Gazeteci Serhan Asker’in ‘Efsane Değil İnsanım’ adlı kitabının Sarıyer’deki söyleşi ve imza gününe katılan UEFA eski Asbaşkanı Şenes Erzik, kitapsız spor olmayacağını söyledi. Asker de Türkiye’de sporcuların yazmadığını, sadece konuştuğunu vurguladı.
  • İsveç ve Sarıyer çocuk hakları için bir arada İsveç ve Sarıyer çocuk hakları için bir arada 26 Aralık 2017 Salı 12:33 “Belediyeler ve Çocuk Hakları Bağlamında İsveç ve Türkiye Deneyimi” Toplantısı
  • Bebeklik dönemi travmaları unutulmuyor Bebeklik dönemi travmaları unutulmuyor 20 Aralık 2017 Çarşamba 16:04 Pedagog ve Klinik Psikolog Sevil Yavuz, “Annenin ifadesi çocukları etkiler. Bebekler travmayı unutmaz, hafıza kaydeder” diyerek, vücudun travmayı unutmadığını vurguladı.
  • En iyi Sarıyer fotoğrafları ödüllendirildi En iyi Sarıyer fotoğrafları ödüllendirildi 19 Aralık 2017 Salı 12:08 Yeşili, mavisi ve her mevsim farklı manzaralarıyla dikkat çeken Sarıyer’i en iyi görüntüleyen fotoğrafçılara ödülleri verildi. Fotoğraflar Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde 31 Aralık tarihine kadar sergilenecek.