Baume & Mercier Istanbul Classic - Hill Climb 10 Haziran’da Gerçekleşti
Basın Bülteni
14 Haz, 2017 10:30
Baume & Mercier Istanbul Classic - Hill Climb 10 Haziran’da Gerçekleşti
Hill Climb II etkinliği spor, iş ve cemiyet dünyasından birçok ünlü otomobil tutkununun katılımıyla 10 Haziran günü Şile’de gerçekleştirildi. Geçen sene olduğu gibi bu sene de ana sponsoru İsviçre kökenli lüks saat markası Baume & Mercier olan etkinlik, markanın Türkiye temsilcisi Sezen Kiracı eşliğinde düzenlendi.

Uğur Işık ve tecrübeli ekibi tarafından düzenlenen etkinliğe katılanlar arasında Tarkan Süalp, Ali Karacan, Aydın Harezi, Burak Ünal, Cengiz Artam, Nur Taskent, Ecvet Sayer, Murat Ersonmez, Can Isik  ve Aydonat Atasever gibi ünlü simalar da vardı. Jüri ise Milliyet Gazetesi Otomotiv Editörü Levent Köprülü, Benzin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Burak Ertem ve Auto Motor Sports Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Volkan Demirkuşak’tan oluşuyordu.

Kırka yakın aracın katıldığı yarışmada geçen yıla göre daha fazla heyecan yaratmak adına parkurda yeni bir düzenleme yapıldı: Tırmanmanın bittiği ve inişe geçilen düzlüğün ortasından itibaren saman balyaları ile katılımcıların, birçok şikanlar yapılarak, slalom yapmaları sağlandı ve şikan girişinden Finish’e kadar olan bölümde zaman tutuldu.

Pek çok klasik ve modern otomobilin boy gösterdiği etkinliğin sonunda Porsche 911 Carrera aracı ile yarışı birincilikle bitiren Burak Ünal Baume & Mercier 1964 limitli Cobra Shelby saati kazandı. Aydonat Atasever ise Porsche 356 B Cabrio aracı ile otomotiv dünyasının duayenlerinden oluşan jüri tarafından Baume & Mercier Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Yağmurlu havaya rağmen yüksek katılımla gerçekleşen ve herkesin yüzünün güldüğü etkinlikte Number One medya grubu tarafından kurulan sahneden katılımcılara önce DJ performansı sonra da canlı müzik dinleme keyfi yaşatıldı.

Baume & Mercier Türkiye ile ilgili en güncel haber içeriklerine https://bmturkiye.blogspot.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Scarlet Media

Adres : Bağdat Cad. 81/9 Kadıköy, İstanbul

Telefon : +90 554 586 39 00

Web : http://www.scarletmedia.net

E Posta : mail@scarletmedia.net

İletişim Yetkilisi