CF Moto yedek parçaları web üzerinden sipariş verilebilecek
Basın Bülteni
30 Kas, 2016 10:00
CF Moto yedek parçaları web üzerinden sipariş verilebilecek
Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde hizmet veren CF Moto “Yedek Parça” sitesini açtı.

Müşterilerine online olarak orijinal yedek parça siparişi verebilme imkanı sunan CF Moto, www.cfmotoyp.com/tr web adresi üzerinden hizmet verecek.

CF Moto, yeni açtığı yedek parça sitesi ile de kullanıcılarına daha hızlı bir şekilde orijinal yedek parça temini konusunda hizmet vermeyi amaçlıyor.

Sitenin Kurumsal kısmından firma ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Yedek Parça sekmesinden modellere ait yedek parçalara ulaşabilir ve istediğiniz parçayı “Sepete Ekle” özelliğini kullanarak size en yakın bayiyi seçerek, siparişinizi verebilirsiniz.

CF Moto Yedek Parça sitesinin bir diğer sekmesi Bayiler başlığı ise bulunduğunuz il ve ilçedeki CF Moto Yedek Parça noktasına erişme imkânı sağlarken, bayiler hakkında iletişim ve adres bilgisine ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

CF Moto Yedek Parça sitesinde, Formlar sekmesinden ise Bayilik Ön Başvuru Formuna, Ürün Talep Formuna ve İletişim Formuna ulaşarak, ihtiyacınız olan formu doldurabilir ve taleplerinizi firmaya kolayca iletebilirsiniz.

CF Moto Yedek Parça sitesi, yaygın yedek parça ve servis ağı ile CF Moto kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor.

Video
Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.

Adres : Yeşil Mah. 829 Sokak. No:14 Nazilli / AYDIN

Telefon : +90 256 315 50 00

Faks : +90 256 316 27 58

Web : http://www.uma.com.tr

E Posta : seher.apak@uma.com.tr