E-Mon’dan online yedek parça hizmeti
Basın Bülteni
07 Ara, 2016 10:00
E-Mon’dan online yedek parça hizmeti
Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde ekonomik ve çevreci ürünleri ile 2015’ten bu yana hizmet veren E-Mon, “Yedek Parça” sitesini açtı.

Müşterilerine online olarak orijinal yedek parça siparişi verebilme imkanı sunan E-Mon, www.e-monyp.com/tr web adresi üzerinden yedek parça almak kolaylaşacak.

Çevreye duyarlı, gürültü kirliliğin yol açmayan ve sessiz ürünler sunan E-Mon, yeni açtığı yedek parça sitesi ile de kullanıcılarına daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyor.

Yeni açılan sitenin Kurumsal kısmından firma ile ilgili bilgi sahibi olunabiliyor. Yedek Parça sekmesinden modellere ait yedek parçalara ulaşabilir ve istediğiniz parçayı “Sepete Ekle” özelliğini kullanarak size en yakın bayiyi seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

E-Mon Yedek Parça sitesinin bir diğer sekmesi Bayiler başlığı ise bulunduğunuz il ve ilçedeki E-Mon Yedek Parça noktasına erişme imkânı sağlarken, bayiler hakkında iletişim ve adres bilgisine ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Kullanımı kolay olan E-Mon Yedek Parça sitesinde, Formlar sekmesinden ise Bayilik Ön Başvuru Formuna, Ürün Talep Formuna ve İletişim Formuna ulaşarak, ihtiyacınız olan formu doldurabilir ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Kullanıcılarının isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için açılan E-Mon Yedek Parça sitesi, yaygın yedek parça ve servis ağı ile E-Mon kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.

Adres : Yeşil Mah. 829 Sokak. No:14 Nazilli / AYDIN

Telefon : +90 256 315 50 00

Faks : +90 256 316 27 58

Web : http://www.uma.com.tr

E Posta : seher.apak@uma.com.tr