Uğur Soğutma ürün isimlendirmede yeniliğe gitti
Basın Bülteni
28 Eki, 2016 08:50
Uğur Soğutma ürün isimlendirmede yeniliğe gitti
Uğur Soğutma, ürün isimlerinde daha pratik, anlaşılabilir ve akılda kalıcı bir isimlendirme yapısına geçti.

420'yi aşkın çeşidi ve günlük 4800+ adet üretim kapasitesi ile derin dondurucudan su sebiline, klimadan şişe soğutuculara, dondurma makinelerinden market dolaplarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Uğur Soğutma, gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı ile satışa sunulan cihazların ürün isimlerinde değişiklik yaptı.

Uğur Soğutma, kurumsal kaynak planlama programı değişikliğiyle birlikte ürün isimleri daha sistematik ve anlaşabilir özellik kazandırarak müşteri odaklı çalışmalara yaptığı yatırımlar ve yürüttüğü projelere devam ettiğini bir kez daha gösterdi.

Uğur Soğutma Ürün Değerlendirme Komisyonu Yetkilisinin yaptığı açıklamada; “Uğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak özellikle son beş yıldır yürütmekte olduğumuz Kurumsal Yönetim İlkeleri kapsamındaki çalışmalarımızı yeni ve önemli bir aşamaya yükseltmiş bulunuyoruz. Bir yılı biraz aşan süredir yürütmekte olduğumuz Kurumsal Kaynak Planlaması konusundaki SAP projemizin uygulamasını 01 Ekim 2016 günü başladık. Projemizin gerektirdiği yapısal değişiklikler, operasyonel sonuçları ve sistematik değişiklik ihtiyaçları kapsamında üretilen ve satışa sunulan cihazların Ürün İsimlerinde değişikliğe gidilmiştir. Bu çalışmalar sonucu daha anlaşılır ve akılda kalıcı bir sistematik kullanılarak isimlendirme yapısı yeniden oluşturulmuştur. Bu uygulamamızın müşterilerimize, çalışanlarımın yararına olmasını dileğiyle herkese teşekkür ederiz”  diyerek sözlerini sonlandırdı ve www.ugur.com.tr web sitesinde bulunan Ürün İsimlendirme Kılavuzu’ndan konu ile ilgili bilgilere ulaşabileceğini hatırlattı.

Ürün İsimlendirme Kılavuzu
http://www.ugur.com.tr/images/tanitimkataloglari/urun_isimlendirme_kilavuzu.pdf

Bülteni paylaş
0 0