Basın Bültenleri
  • En inovatif firmalar 5 yıl içinde kazancını 250 mi... En inovatif firmalar 5 yıl içinde kazancını 250 mi... 24 Nisan 2017 Pazartesi 13:08 CBA High Technology Show Fuar Etkinlikleri kapsamında davetli konuşmacı olarak yer alan VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş;  PWC Global İnovasyon Raporu’na dikkat çekerek dünyanın en inovatif firmalarının 5 yıl içerisinde 250 milyar dolar kazanç artışı gerçekleştirmesinin beklendiğini belirtti.
  • Yerli sanayi ve yerli biyoteknoloji ile Türkiye il... Yerli sanayi ve yerli biyoteknoloji ile Türkiye il... 14 Nisan 2017 Cuma 13:13 Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak sanayicilerle bir araya geldi ve gelişen milli sanayi ile ülkenin kalkınmaya devam edeceğini söyledi.
  • DEİK’ten İsviçre çıkartması DEİK’ten İsviçre çıkartması 21 Mart 2017 Salı 16:38 Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’in Türkiye – İsviçre İş Konseyi Heyeti ziyareti; Swiss Turkish Business Council (STBC) ev sahipliğinde gerçekleşti.
  • “Genç girişimcilerin sayısı artmalı” “Genç girişimcilerin sayısı artmalı” 10 Mart 2017 Cuma 09:51 Sakarya Üniversitesi’nin İnovasyon temalı Uluslararası Ticaret Günleri’nde davetli konuşmacı olarak yer alan VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş başarılı olmanın yollarını anlattı. Dr. Varlıbaş; Türkiye ekonomisinin dinamo taşını girişimcilerin oluşturacağını vurgulayarak Türkiye’de genç girişimcilerin sayısının artması gerektiği üzerinde de durdu.
  • Buluşçular ve yatırımcılar bir araya geliyor Buluşçular ve yatırımcılar bir araya geliyor 4 Mart 2017 Cumartesi 09:20 Türk Patent ve Marka Kurumu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF) açıldı.