Basın Bültenleri
  • Ulusal şampiyona Avrupa’da destek verin! Ulusal şampiyona Avrupa’da destek verin! 12 Ocak 2017 Perşembe 09:53 VSY Biotechnology Avrupalı firmalarla yarışıyor; Türk halkının oylarını bekliyor.
  • Türkiye’nin ihracat katma değeri en yüksek ürününü... Türkiye’nin ihracat katma değeri en yüksek ürününü... 2 Ocak 2017 Pazartesi 10:40 Türkiye’de 1 Kg. domates ihracat değeri ortalama 1 USD; 1 Kg. tekstil ürününün ihracat değeri 4,3 USD; mutfak robotunun 100 USD; akıllı telefonların ihracat değeri 2 bin USD; AcrivaUD Reviol Tri-ED göz içi lenslerin ihracat değeri ise 675 bin USD. VSY Biotechnology ürettiği AcrivaUD Reviol Tri-ED göz içi lensleri ile Türkiye’nin katma değeri en yüksek ürününe sahip.
  • VSY Biotechnology inovasyon lideri seçildi VSY Biotechnology inovasyon lideri seçildi 11 Aralık 2016 Pazar 12:41 VSY Biotechnology; İnovaLİG Ödülleri’nde, İnovasyon Sonuçları Kategorisi’nin birincisi oldu.
  • "Muharrem Usta Daha Düzeyli Eleştirileri Hak Ediyo... "Muharrem Usta Daha Düzeyli Eleştirileri Hak Ediyo... 30 Kasım 2016 Çarşamba 14:40 Önde gelen Trabzonlu iş adamlarından Dr. Ercan Varlıbaş; Spor Toto Süper Ligi’nde 12 puanla sondan beşinci sırada bulunan Trabzonspor’un başarı grafiğindeki düşüşün Başkan Muharrem Usta’ya ve ekibine mal edilmesinin yanlış olduğunu açıklayarak; “Muharrem Usta son günlerde haksız şiddetli eleştiri yağmuruna tutuluyor, bence daha düzeyli eleştirileri hak ediyor” dedi.
  • “İş dünyası devlet teşviklerini değerlendirmeli” “İş dünyası devlet teşviklerini değerlendirmeli” 29 Kasım 2016 Salı 11:53 Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen “Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Bilgilendirme Toplantısı”nda davetli konuşmacı olarak yer alan VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş; Bakanlık tarafından son dönemde verilen teşviklerin yoğunluğuna ve önemine dikkat çekerek; “iş dünyasında teşviklerle ilgili bilgi eksikliği giderilmeli; iş dünyası tüm teşvikleri değerlendirmeli” dedi.