Basın Bültenleri
  • Sağlık endüstrisinde değer yaratmak Sağlık endüstrisinde değer yaratmak 23 Mayıs 2017 Salı 09:23 Dünya Bankası Grup’un üyesi olan küresel gelişim enstitüsü “International Finance Corporation” (IFC); İspanya’nın Barcelona kentinde “Sağlık Endüstrisinde değer yaratmak” başlıklı bir seminer gerçekleştirdi. Yaptıkları işler ve yenilikler ile sağlık endüstrisini etkileyen, sektöre yön veren önemli isimlerin deneyimlerini paylaştığı toplantıda VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş da katılımcı olarak yer aldı.
  • En inovatif firmalar 5 yıl içinde kazancını 250 mi... En inovatif firmalar 5 yıl içinde kazancını 250 mi... 24 Nisan 2017 Pazartesi 13:08 CBA High Technology Show Fuar Etkinlikleri kapsamında davetli konuşmacı olarak yer alan VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş;  PWC Global İnovasyon Raporu’na dikkat çekerek dünyanın en inovatif firmalarının 5 yıl içerisinde 250 milyar dolar kazanç artışı gerçekleştirmesinin beklendiğini belirtti.
  • Yerli sanayi ve yerli biyoteknoloji ile Türkiye il... Yerli sanayi ve yerli biyoteknoloji ile Türkiye il... 14 Nisan 2017 Cuma 13:13 Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak sanayicilerle bir araya geldi ve gelişen milli sanayi ile ülkenin kalkınmaya devam edeceğini söyledi.
  • DEİK’ten İsviçre çıkartması DEİK’ten İsviçre çıkartması 21 Mart 2017 Salı 16:38 Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’in Türkiye – İsviçre İş Konseyi Heyeti ziyareti; Swiss Turkish Business Council (STBC) ev sahipliğinde gerçekleşti.
  • “Genç girişimcilerin sayısı artmalı” “Genç girişimcilerin sayısı artmalı” 10 Mart 2017 Cuma 09:51 Sakarya Üniversitesi’nin İnovasyon temalı Uluslararası Ticaret Günleri’nde davetli konuşmacı olarak yer alan VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş başarılı olmanın yollarını anlattı. Dr. Varlıbaş; Türkiye ekonomisinin dinamo taşını girişimcilerin oluşturacağını vurgulayarak Türkiye’de genç girişimcilerin sayısının artması gerektiği üzerinde de durdu.