Basın Bültenleri
  • DEİK’ten İsviçre çıkartması DEİK’ten İsviçre çıkartması 21 Mart 2017 Salı 16:38 Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’in Türkiye – İsviçre İş Konseyi Heyeti ziyareti; Swiss Turkish Business Council (STBC) ev sahipliğinde gerçekleşti.
  • “Genç girişimcilerin sayısı artmalı” “Genç girişimcilerin sayısı artmalı” 10 Mart 2017 Cuma 09:51 Sakarya Üniversitesi’nin İnovasyon temalı Uluslararası Ticaret Günleri’nde davetli konuşmacı olarak yer alan VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş başarılı olmanın yollarını anlattı. Dr. Varlıbaş; Türkiye ekonomisinin dinamo taşını girişimcilerin oluşturacağını vurgulayarak Türkiye’de genç girişimcilerin sayısının artması gerektiği üzerinde de durdu.
  • Buluşçular ve yatırımcılar bir araya geliyor Buluşçular ve yatırımcılar bir araya geliyor 4 Mart 2017 Cumartesi 09:20 Türk Patent ve Marka Kurumu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF) açıldı.
  • İSEK sağlık sektörünün ihtiyaçlarına cevap verecek İSEK sağlık sektörünün ihtiyaçlarına cevap verecek 13 Şubat 2017 Pazartesi 16:51 İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) yönetim kurulunu belirledi; yeni dönem faaliyetlerine başladı.
  • Kirazlar çiçek açıyor; ekip motive oluyor! Kirazlar çiçek açıyor; ekip motive oluyor! 8 Şubat 2017 Çarşamba 13:00 Kuruluşunun 20’inci yılını kutlayan VSY Biotechnology zaman içinde kuvvetlenip kökleşen yapısını “Mutluluk Ağacı” ile özdeşleştiriyor; bu yılı “Kiraz Mevsimi” olarak belirleyen şirket, Mutluluk Ağacı ile örnek bir verimlilik projesine imza atıyor.