Basın Bültenleri
  • Avrupa’nın giriş kapısına uzanan stratejiler Avrupa’nın giriş kapısına uzanan stratejiler 8 Haziran 2017 Perşembe 10:04 VSY Biotechnology’nin başarı hikâyesinin irdelendiği “Avrupa’nın Giriş Kapısına Uzanan Stratejiler“ isimli vaka çalışması Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.
  • 18. Efort Kongresi Viyana’da düzenleniyor 18. Efort Kongresi Viyana’da düzenleniyor 1 Haziran 2017 Perşembe 10:39 Her yıl geleneksel olarak Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Birliği tarafından düzenlenen Efort Kongresi’nin 18.’si bu yıl Avusturya’nın Viyana kentinde 31 Mayıs - 2 Haziran 2017 tarihleri arasında düzenleniyor.
  • Yıldızlar Biyoteknolojiye Odaklandı Yıldızlar Biyoteknolojiye Odaklandı 29 Mayıs 2017 Pazartesi 10:52 Yıldız Teknik Üniversitesi 7. Biyomühendislik Günleri Üniversite’nin Davutpaşa Kampüsü’nde düzenlendi. Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevil Yücel öğrencilerin biyoteknoloji alanındaki başarı hikâyelerini dinlemeleri, endüstri ile ilişkilerini geliştirmeleri ve bütünleşmeleri açısından Biyomühendislik Günleri’ni her yıl düzenlediklerini belirterek gelecek yıl bu etkinliğin kapsamını daha genişleterek Biyomühendislik Kongresi’ni gerçekleştireceklerini söyledi.
  • Türkiye’nin “Katma Değer Üreten Marka Ödülü” VSY B... Türkiye’nin “Katma Değer Üreten Marka Ödülü” VSY B... 27 Mayıs 2017 Cumartesi 11:01 Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen Marka Türkiye 2017 Ödülleri kapsamında; “Türkiye Markasına Değer Katanlar” kategorisindeki “Katma Değer Üreten Marka Ödülü”ne VSY Biotechnology layık görüldü.
  • Sağlık endüstrisinde değer yaratmak Sağlık endüstrisinde değer yaratmak 23 Mayıs 2017 Salı 09:23 Dünya Bankası Grup’un üyesi olan küresel gelişim enstitüsü “International Finance Corporation” (IFC); İspanya’nın Barcelona kentinde “Sağlık Endüstrisinde değer yaratmak” başlıklı bir seminer gerçekleştirdi. Yaptıkları işler ve yenilikler ile sağlık endüstrisini etkileyen, sektöre yön veren önemli isimlerin deneyimlerini paylaştığı toplantıda VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş da katılımcı olarak yer aldı.