Kilolarınızdan yiyerek kurtulun
Basın Bülteni
20 Ara, 2016 10:13
Kilolarınızdan yiyerek kurtulun
Herhangi bir diyet ile kilo verip zayıflamak isteyenlere her zaman daha az yemek yemeleri öneriliyor. Skinny Pasta ile tam tersi ince kalmak için daha fazla yemek gerekiyor.

Günlük menü içerisinde 1 veya 2 kez Skinny Pasta yiyerek ve en az bir bardak su ile tokluk hissi sayesinde kilo vermek kolaylaşıyor.

Skinny Pasta 100 gramında sadece 9 kalori içeriyor, üstelik şekersiz, yağsız veya glutensiz ve minimumu oranda karbonhidrat seviyesiyle, yağ yakımı hızlandırıyor.

Tek diyet veya farklı diyetler yanında rahtlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olan Skinny Pasta’daki temel prensip çok basit; Düşük kalorili, lezzetli ve doyurucu ürünlerle, uzun süren tokluk hissi.

100 gramda sadece 9 kalori

100 gramı sadece 9 kalori olan Skinny Pasta'yı tüketirken aldığınız kaloriden daha fazlasını vücudunuz sindirmek için yakıyor. Bu şekilde kilo verme ve yeme arasında sihirli bir ters bağlantı doğmuş oluyor.

Çin'de bulunan Konjac bitkisinden yapılan Skinny Pasta  yağ, kolesterol, şeker ve gluten içermediği için sağlıklı ve düşük kalorili beslenerek formunu korumak isteyenler için iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Skinny Pasta'nın yapıldığı Konjac bitkisi içerdiği Glucomann lifleri sayesinde sıvıları 200 kat fazla absorbe edebildiği gibi 2000 yıldan fazla süredir Uzakdoğu'da beslenmenin önemli bir parçası olarak kullanılıyor.

Skinny Pasta, kişilere damak tadından ödün vermeden kilo kontrolü, diyet, diyabet, çölyak, vegan, vejetertyan, alkali yaşam biçimi konusunda yardımcı oluyor.

Eklendiği yiyeceğin tadını ve kokusunu alan Skinny Pasta sebze ve et ile birlikte tüketilebiliyor. Kilo vermek isteyenler için günlük bir veya 2 paket tüketilmesi tavsiye edilen ürün ile dengeli bir menü ile birkaç hafta içerisinde kayda değer sonuçlar elde ediliyor.

Yarı pişmiş halde sunulan Skinny Pasta mikrodalga fırında ısıtılabildiği gibi herhangi bir sos ile de pişirilebiliyor. İçinde pirişildiği tüm sosları absorbe eden besin makarna sosu, zeytinyağı, tuz, karabiber ve çeşitli baharatlar ile tatlandırılabiliyor.

Gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından geliştirilen, Türk damak tadına uygun koku ve lezzete sahip olması açısından özenle seçilen bitkiler içeren ürün yüksek teknoloji kullanılarak üretiliyor.

Şekersiz ve glutensiz beslenmeye katkı sağlamak için geliştirilen ve BePositive tarafından Türkiye’deki tüketicilere sunulan Skinny Pasta düşük kalori alarak kilo vermek isteyenler için benzersiz bir besin alternatifi.

Skinny Pasta tüm sağlık testlerinden başarıyla geçti

Skinny Pasta Abrahamson-BePositive grubununun da desteği ile gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından geliştirildi. Meksika, Almanya, Rusya, Güney Afrika, Almanya ve Amerika’dan sonra Ekim 2016 tarihinde Bepositive tarafından Türkiye’de online satışına başlandı.

Tüm sağlık testlerinden başarıyla geçen ve Amerika FDA onaylı Skinny Pasta, geçtiğimiz ay ABD’de Weight Watchers programına katıldı ve hızla ABD’de popüler oldu. Yapılan birçok testler ve çalışmanın sonucunda Türk damak tadına uygun tada, kokuya ve yapıya ulaşıldı.

Skinny Pasta’ları oluşturmak için seçilen bitkiler, uluslararası standartlar ve yönetmelikler (en yüksek Avrupa standardı BRC, ISO-22000-2005 ve FDA onaylı) ve yüksek teknoloji ile üretildi.

Yeni yıla kilo vererek girmek isteyenler, kilosunu ve formunu korumak isteyenler için harika bir ürün olan Skinny Pasta  www.skinnypasta.com.tr üzerinden satın alınabiliyor. 6'lı, 12'li, 30'lu ve 60'lı paketlerde satışa sunulan Skinny Pasta, kilo vermek ve formda olmak isteyenlerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Be Positive

Adres : Balmumcu Mahallesi Itri Sk. No: 24 Beşiktaş / İstanbul

Telefon : 0850 202 6 202

Web : http://www.bepositive.com.tr

E Posta : info@bepositive.com.tr