6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi açılış töreni basın daveti
Basın Bülteni
21 Şub, 2023 10:42
6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi açılış töreni basın daveti
Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği (BESD-BİR) tarafından iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nin altıncısı 01-05 Mart 2023 tarihleri arasında Antalya’da Titanic Deluxe Golf Otel Belek’te yapılacaktır.

Sayın Basın Mensubu,

Yaşadığımız afet sonrası hepimiz çok üzgünüz, Türkiye kanatlı eti sektörü olarak tüm olanaklarımızı seferber ederek bölgeye elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda üretmek de zorundayız. Beyaz et sektörüne önemli bilgi kaynağı yaratan kongremizi özellikle uluslararası nitelikte olduğu için iptal etmedik. Aşağıda 6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi davet yazımızı bilginize sunmak isteriz.

Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği (BESD-BİR) tarafından iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nin altıncısı 01-05 Mart 2023 tarihleri arasında Antalya’da Titanic Deluxe Golf Otel Belek’te yapılacaktır. Uluslararası katılımla gerçekleşen kanatlı etinin tek ve en büyük kongresi olan organizasyona; Dünya’nın pek çok ülkesinden ve Türkiye’den çok sayıda önemli bilim insanı, uzman ve sektör paydaşı katılacaktır.

BESD-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Naci Kaplan, 02 Mart 2023 (Perşembe) tarihinde 6.Uluslararası Beyaz Et Kongresi Açılış Töreni’nde kanatlı eti sektöründe Türkiye’nin 2022 yılı üretim, tüketim ve ihracat rakamlarını açıklayacaktır. Ayrıca Uluslararası Tavukçuluk Konseyi (IPC) Genel Sekreteri Nicolò Cinotti beyaz et sektörünün dünyadaki son durumunu ve gelecek beklentileri ile ilgili bir sunum yapacak.

Türkiye’nin beyaz et üreticilerini tek düzeyde temsil eden BESD-BİR ev sahipliğinde gerçekleşecek basın davetimize katılımınızdan mutluluk duyarız.

Program ve ulaşım konusundaki detaylar aşağıda yer almaktadır.

Saygılarımızla,

 Etkinlik           : 6.Uluslararası Beyaz Et Kongresi

Tarih              : 01-05 Mart 2023

Etkinlikler      : Titanic Deluxe Golf Otel Belek Kongre Salonu

             

PROGRAM

09.00 – 10.30  Açılış Konuşmaları

Prof. Dr. Necmettin Ceylan / Kongre Başkanı

                        Naci Kaplan / BESD-BİR Başkanı

                        Nicolò Cinotti / Uluslararası Kanatlı Konseyi Genel Sekreteri

                        Prof. Dr. Vahit Kirişçi / Tarım ve Orman Bakanı (Teşrifleri halinde)

10.30 – 11.00  Sponsor Plaket Töreni ve Kahve Molası

11.00 -12.15   Sergi Açılışı

12.15 – 13.30  Öğle Yemeği

02 Mart 2023, Perşembe      

  • Transfer aracı 02 Mart 2023, Perşembe sabahı saat: 08.00’de Muratpaşa Cami yanından kalkacaktır. Dönüş transferi de vardır.

LCV, Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin: 

BESD-BİR

Didem Alakın | didem@besd-bir.org GSM: 0530 342 76 08

Dökümanlar
Bülteni paylaş
0 0