Bybit Web3, 100.000 MERL Airdrop ile Bitcoin Layer2 Sezonunu Ateşliyor
Basın Bülteni
21 Mar, 2024 11:41
Bybit Web3, 100.000 MERL Airdrop ile Bitcoin Layer2 Sezonunu Ateşliyor
Bybit işlem hacmine göre dünyanın en iyi üç kripto borsasından biri olan Bybit, Bybit Web3'ün Airdrop Arcade'i, Merlin Chain işbirliğiyle 100.000 MERL airdrop hediyesini içeriyor.

Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou, "Gelişen Layer2 alanının kilit oyuncularından biri olan Merlin Chain ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz" dedi. "Bu airdrop, kullanıcılarımızın Bitcoin Layer2'nin potansiyelini keşfetmeleri ve gelişen ekosistemin bir parçası olmaları için harika bir fırsat!"

18 Mart 2024, 10:00 UTC ile 18 Nisan 2024, 10:00 UTC arasında gerçekleşecek bu heyecan verici etkinlik, Bybit Web3'ün Bitcoin Layer2 ekosistemini geliştirme konusundaki kararlılığının bir göstergesidir. Bybit, bir airdrop kampanyası için Merlin Chain ile ortak olan ilk merkezi borsadır ve Bybit'in kullanıcılara kripto alanında yenilikçi fırsatlar sunma konusundaki kararlılığının altını çizer.

Merlin Chain ile Bitcoin Layer2'nin Potansiyelini Ortaya Çıkarmak

Etkinlik, kullanıcılara Merlin Chain ile Bitcoin Layer2'nin potansiyelini keşfetmeleri için eşsiz bir şans sunuyor. Kanıtlanmış bir geçmişe sahip ve 6 milyar doları aşan toplam piyasa değeriyle övünen önde gelen bir geliştirme ekibi olan Bitmap Tech tarafından tanıtılan Merlin Chain, Ordinals alanında öne çıkan bir oyuncudur. Bitcoin Ordinals protokolüyle başlatılan BRC-420 "Mavi Kutu" koleksiyonunun değeri hızla arttı ve en popüler Ordinals varlıklarından biri ve Merlin Chain'in yenilikçi çözümlerinin bir kanıtı haline geldi.

Merlin Chain'in Layer2 çözümü, zk-Rollup teknolojisini, merkezi olmayan oracle'ları ve zincir üstü Bitcoin sahtekarlığına dayanıklı modülleri entegre eder. Bu yenilikçi yaklaşım, Bitcoin'in yerel varlıklarını, protokollerini ve Layer1'deki ürünlerini güçlendirerek "Bitcoin'i Yeniden Eğlenceli Hale Getirmeyi" amaçlıyor.

Bybit Web3 Airdrop Arcade Bitcoin Layer2 Sezonuna katılmak, 100.000 MERL airdrop'undan (TGE airdrop) pay almaya hak kazanmak ve daha fazla ayrıntı için Bybit Web3'ü ziyaret edin: https://t.co/tG3NPvd87I

Bülteni paylaş
0 0