Greiner Bio-One, “Samplix”i Türkiye’ye sundu/Vakumlu kan alma tüpleri Samplix Türkiye'de
Basın Bülteni
25 Eyl, 2019 13:05
Greiner Bio-One, “Samplix”i Türkiye’ye sundu/Vakumlu kan alma tüpleri Samplix Türkiye'de
Greiner Grubu şirketlerinden Greiner Bio One'ın ürünü "Samplix ile daha düşük maliyetle, daha fazla kişinin Greiner kalitesi ile buluşması hedefleniyor. Ayrıca uygun fiyat ve erişilebilir kaliteyle, dünyada enjektör ile kan örneği alımı yerine kapalı sistem vakumlu kan alma sistemlerinin kullanımını arttırarak,güvenli kullanım ve güvenilebilir test sonuçlarını en üst seviyeye getirmek amaçlanıyor.

Greiner Bio-One, “Samplix”i Türkiye’ye sundu

Dünyanın en önde gelen şirketlerinden olan Avusturyalı Greiner Grubu şirketlerinden Greiner Bio One,  tıbbi teknoloji uzmanları tarafından geliştirilen “Greiner Bio-One – Samplix” serisi vakumlu kan alma tüplerini Türkiye’ye sundu.

Greiner Grubu, Avusturya merkezli olup 150 yılı aşkın tarihi olan global bir yapı. Greiner Bio One, Pre-Analitik ürünleri, Bio-Science ürünleri uluslararası standartlarda, laboratuarlar için kan toplama ürünleri ve bilimsel araştırma sarf malzemeleri üretiyor.

Samplix serisi hakkında bilgi veren Greiner Bio One’ın Türkiye Ülke Müdürü Volkan Birlik, Dünyada ilk plastik vakumlu kan alma sistemlerini üreten Greiner markasının “Tıbbi teknoloji uzmanları tarafından geliştirilen “Samplix” serisi vakumlu kan alma tüplerinde gururla sunduğumuz yeni ürünümüz. İlgili kalite sertifikalarına (ISO – CE) sahip yeni ürün serimiz Tayland'da bulunan Greiner üretim tesislerinde üretiliyor. Samplix® serisi, Greiner Bio-One markasının kalitesini ve güvenilirliğini sunuyor. Samplix sayesinde rekabetin zorlu olduğu ülkelerde, “kaliteli ürüne, daha düşük fiyata sahip olma” imkanı ile kullanıcıların en büyük sıkıntılarını aşacağız. Samplix ile daha düşük maliyetle, daha fazla müşterimizi Greiner kalitesi ile buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca uygun fiyat ve erişilebilir kaliteyle, dünyada enjektör ile kan örneği alımı yerine kapalı sistem vakumlu kan alma sistemlerinin kullanımını arttırarak, güvenli kullanım ve güvenilebilir test sonuçlarını en üst seviyeye getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Samplix serisi, tüp çeşitleri ile toplanan kan örneğine katkı maddesinin optimal karışım oranını sağlıyor. Kan immünolojisi ve hormonu ve patojen analizi dahil olmak üzere seroloji, hematoloji ve klinik kimya için kullanılan serum, serum jel, EDTA, heparin ve heparin jel tüplerinden oluşuyor. Önceden tanımlanmış vakum hacmi kontrolü ve önceden dozlanmış katkı maddeleriyle birlikte test sonuçların doğruluğunu ve tutarlılığını sağlayan Samplix® serisi, tüplerin fazla doldurulması veya az doldurulması riskini azalarak güvenilir test sonuçlarına elde etmenizi sağlıyor..

Avrupa'nın merkezinden gelen üstün teknolojiyi kullanan ve Tayland'da üretim yapan Greiner Bio One’ın Samplix® serisi, kapalı bir vakum sistemi ile çalışıyor; şırınga gerektirmiyor. İğne yaralanması riskini azaltıyor ve daha hijyenik bir süreç sunuyor. Hızlı ve kolay kan alma işlemi hasta konforunu ve memnuniyetini artırıyor. Sağlam PET plastikten üretilen bu tüpler kırılmazlık sunarken, iş süreci sırasında, örneğin santrifüjleşme sırasında daha düşük bir kirlenme ve enfeksiyon riski sağlıyor. Samplix® ürün yelpazesinde, günlük numune toplama zorluklarını çözmeye yardımcı olacak 11 kan toplama tüpü çeşidi bulunuyor.

Greiner Bio-One hakkında:

Merkezi Avusturya'da bulunan Greiner Bio-One grubu, beş kıtayı da kapsayan, Avusturya, Almanya, Amerika, Brezilya, Tayland ve Macaristan'daki üretim tesisleriyle 24 ülkede ofisi bulunan ve 100 den fazla ülkeye yayılan küresel bir ağa sahiptir. Ürünleri ilaç, teşhis ve biyoteknoloji endüstrilerine yöneliktir. Greiner Preanalytics iş bölümü, analitik amaçlı olarak kan, idrar ve tükürük gibi numune malzemelerinin toplanması ve işlenmesi için ürünler üretmektedir.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
C-line İletişim

Adres : Murat İş Merkezi, Leylak Sokak Kat 1 Daire 8 B Blok Mecidiyeköy -Şişli / Istanbul

Telefon : 0212 2431153 (pbx)

Faks : 0212 2431183

Web : http://www.c-line.com.tr

E Posta : info@c-line.com.tr