CAFFÈ NERO MOBİL UYGULAMASI ŞİMDİ YAYINDA!
Basın Bülteni
06 Nis, 2022 13:54
CAFFÈ NERO MOBİL UYGULAMASI ŞİMDİ YAYINDA!
Caffè Nero’nun beklenen yeni mobil uygulamasıyla sabah kahvenize giden en hızlı yol artık cebinizde! Yeni uygulama; güvenli ve hızlı ödeme, kolayca damga toplama, kişiye özel ödül ve kampanyalardan yararlanma gibi birçok avantaj sunuyor.

Caffè Nero’nun beklenen yeni mobil uygulamasıyla sabah kahvenize giden en hızlı yol artık cebinizde!

Yeni uygulama; güvenli ve hızlı ödeme, kolayca damga toplama, kişiye özel ödül ve kampanyalardan yararlanma gibi birçok avantaj sunuyor.

Üstelik Caffè Nero, yeni mobil uygulama üzerinden yapılan ilk içecek alışverişinde bir (1) değil dokuz (9) damga kazandıran kampanyasıyla, kullanıcılarını hoş geldin kahvesi ile karşılıyor.

Ayrıca, yenilenen mobil uygulamada kullanıcılar uygulamadaki ‘Cüzdan’ sekmesine kredi kartlarını ekleyerek hızlı ödeme fırsatı bulurken, kazandıkları damgaları ve geçmiş işlemlerini görüntüleme gibi kolaylıklardan da faydalanıyor. Uygulama üzerinden kullanıcılar kendilerine en yakın mağazayı görebiliyor ve Caffè Nero menüsünde bulunan yiyecek ve içecekler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyor.

Caffè Nero mobil uygulamasını AppStore ve Google Play’den hemen indirebilirsiniz.

Yeni uygulama üzerinden hoş geldin kahvenizin keyfini çıkarmak için sizleri Caffè Nero mağazalarına bekliyoruz.

 

Caffè Nero Hakkında:

Yaklaşık 25 sene önce kurucumuz Gerry Ford, kahve tutkusuyla Avrupa genelinde geleneksel İtalyan kahve evi oluşturma hayaliyle işe koyuldu. Bu mekânlar, yüksek kalitede kahve servis edilen ve civardaki herkesin bir araya gelebileceği yerler olacaktı. Öncelikle birkaç bağımsız kahve mağazasıyla yola çıktık. Ve işe yaradı! Hiçbir zaman büyük bir şirket olmayı düşünmedik; hatta bugün bile kendimizi yeni bir şirket olarak görüyoruz. Her seferinde bir kahve, bir müşteri ve bir mağaza olarak ilerledik ve her zaman yaptığımız işte en iyisi olmayı denedik. Bu amaçla, 2009’da kahve kavurma merkezimizi inşa ettik, bize özel ödüllü kahve harmanımızı oluşturduk ve en önemlisi de, baristalarımızın iyi kahve yapmayı öğrendikleri espresso eğitim okulumuzu kurduk. Kaliteli İtalyan kahvesi, sıcak atmosferi, leziz yiyecekleri ve eşsiz lezzetleriyle insanların kendi evlerindeki kadar rahat hissettikleri Caffè Nero’nun dünya genelinde 1000’i aşkın kahve evi bulunuyor.

Video
Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Caffe Nero Türkiye

Adres : Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237 Kat:1 Büro:103 Maslak-Sarıyer, İstanbul

Telefon : 0212 329 75 00 - 0212 286 01 86

Web : http://www.caffenero.com.tr

E Posta : info@caffenero.com.tr

İletişim Yetkilisi