Eaton Teknoloji Karavanı Yola Çıkıyor
Basın Bülteni
24 Nis, 2024 11:33
Eaton Teknoloji Karavanı Yola Çıkıyor
Akıllı Güç yönetimi şirketi Eaton, Mobil Teknoloji Günleri Türkiye turunda yenilikçi çözümler sektör profesyonellerine birinci elden tanıtılacak.

Akıllı Güç yönetimi şirketi Eaton, yenilikçi ürün ve çözümlerini tanıtmak amacıyla, geleneksel hale gelen Mobil Teknoloji Günleri etkinliği için Türkiye'nin çeşitli şehirlerine özel bir teknoloji turu düzenliyor. 19 Nisan tarihinde İstanbul’da start alan Eaton Mobil Teknoloji Günleri turu, 24 Mayıs tarihinde Bursa’da sona erecek. Eaton’ın teknoloji turu durakları arasında İstanbul, Ankara, Konya, Eskişehir ve Bursa gibi önemli büyükşehirler bulunuyor. Bir aydan fazla sürecek olan etkinlik, sektörün önde gelen profesyonellerini makine imalatçıları ve son kullanıcılar ile bir araya getirerek Türkiye’deki dijital dönüşüm sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Eaton'ın Mobil Teknoloji Günleri turunda tanıtacağı yenilikçi çözümleri arasında Hız Kontrol Cihazları, EasyE4 kontrol röleleri, HMI PLC sistemleri, Motor Yolvericileri, Push-in teknolojisi ve kumanda kontrol cihazları yer almaktadır. Sektördeki en son teknolojileri temsil eden ürünler, işletmelerin güç yönetiminde enerji verimliliği ve dijitalleşme alanlarında kolaylıklar sağlıyor. İşletmeler, Eaton teknoloji turunda sunulan ürün ve çözümleri Eaton profesyonel desteği ile birlikte interaktif bir ortamda tanıma fırsatı buluyor. Ayrıca her durakta katılımcılara ürün demonstrasyonları yapılarak katılımcılara Eaton'un sektördeki yenilikçi çözümlerini birinci elden deneyimleme imkanı sunuluyor.

Teknoloji Karavanı Farklı Sektörlerden Kullanıcıları Eaton ile Buluşturuyor

Bu yıl düzenlenen teknoloji turu, Eaton'ın bayi ve sistem entegratörleri ile iş birliği içinde düzenlediği müşteri davetlerini de içeriyor. Bu iş birliği ile, müşterilere daha kişisel bir yaklaşım sunabilmek ve yerel pazarlara daha iyi bir hizmet verebilmek amaçlanıyor. Eaton, teknoloji turu kapsamındaki müşteri davetleri aracılığıyla ürünlerinin uygulama alanlarını genişletmeyi ve imalat sektörlerinin dijital dönüşüm sürecine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, bu yıl düzenlen teknoloji turu ile ilgili görüşlerini şu cümlelerle paylaştı: “Eaton olarak, yenilikçi teknolojilerimizi ve çözümlerimizi müşterilerimize daha yakından tanıtabilmek adına Mobil Teknoloji Günlerini büyük bir titizlikle düzenliyoruz. Türkiye'nin dört bir yanındaki makine üreticileri ve endüstri profesyonelleri ile buluşarak, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Türkiye’de gelenekselleşen bu etkinliğimiz ile söz konusu bölgelerdeki endüstriyel teknoloji kültürünü zenginleştirmeye çalışıyor ve Eaton olarak sektöre olan katkımızı pekiştiriyoruz.”

Eaton, Mobil Teknoloji Günleri etkinliği ile Türkiye genelinde endüstri standartlarını yükseltmeyi, enerji verimliliğini artırmayı ve ülkenin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Güç yönetimi şirketi, yenilikçi ürün ve çözümlerini sektör profesyonellerine tanıtarak, işletmelerin enerji yönetimi pratiklerini iyileştirme yolunda önemli bir rol oynamaya devam ediyor.

Eaton Teknoloji Karavanı’nın Önemli Duraklarından Bazıları (2024):

19 Nisan – 8 Mayıs İstanbul

10 Mayıs – 14 Mayıs Ankara

16 Mayıs – 20 Mayıs Konya

22 Mayıs Eskişehir

23 Mayıs – 24 Mayıs Bursa

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Eaton

Adres : Corporate Headquarters Eaton Center Eaton Corporation plc 1000 Eaton Boulevard 70 Sir John Rogerson's Quay Cleveland, Ohio 44122 Dublin 2, Ireland

Telefon : 1+ (440) 523-5000

Web : http://www.eaton.com.tr