Eaton Teknoloji Tırı Rotasını 6. Kez Türkiye’ye Çevirdi
Basın Bülteni
27 Eki, 2022 12:07
Eaton Teknoloji Tırı Rotasını 6. Kez Türkiye’ye Çevirdi
Güç yönetimi şirketi Eaton, yenilikçi ürünlerini tanıttığı, geleneksel hale getirdiği Mobil Teknoloji Günleri kapsamında 6. kez Türkiye’de.

24 Ekim’deki ilk durağı İstanbul Perpa Ticaret Merkezi olan Eaton teknoloji tırı, 4 Kasım’a kadar Bursa, İzmir, Ankara gibi Türkiye’nin farklı şehirlerinde konumlanacak.

Teknoloji Tırı Yenilenen Ürünlerle ve Çözümleriyle Ziyaretçilerini Bekliyor

Eaton teknoloji tırında, ziyaretçilere yenilenen özellikleriyle ticari ve endüstriyel binalarda elektriksel güvenlik sağlayan Eaton’ın xEnergy Alçak Gerilim Panosu, Eaton Ulusoy OG Çözümlerinden RMU (Ring Main Unit) ve HMH hücre ile OG Transformatörü sunulacak. Türkiye rotasını tamamlayan Teknoloji Tırı turuna Polonya ile devam edecek.

“Türkiye’ye ve bölgeye yatırımlarımızı devam ettirme hedefindeyiz.”

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan “2015 yılından bu yana Mobil Teknoloji Günlerini Türkiye’de kültür haline getirdik. Bu anlamda Eaton Elektrik Türkiye Grubu olarak Mobil Teknoloji Günleri ile EMEA bölgesi içerisinde en çok kilometreyi kat eden, en çok müşteriye ulaşan ekip olmanın gururunu taşıyoruz.” dedi.

Eaton Teknoloji Tırı’nın Önemli Duraklarından Bazıları:

24 Ekim- 26 Ekim İstanbul
28 Ekim Bursa
31 Ekim – 1 Kasım İzmir 
2 Kasım – 4 Kasım Ankara
Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Eaton

Adres : Corporate Headquarters Eaton Center Eaton Corporation plc 1000 Eaton Boulevard 70 Sir John Rogerson's Quay Cleveland, Ohio 44122 Dublin 2, Ireland

Telefon : 1+ (440) 523-5000

Web : http://www.eaton.com.tr