“Green Motion Home' Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Konut Sahiplerinin Araçlarını Güvenli Bir Şekilde Şarj Etmelerine Yardımcı Olacak
Basın Bülteni
09 Ara, 2022 11:40
“Green Motion Home' Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Konut Sahiplerinin Araçlarını Güvenli Bir Şekilde Şarj Etmelerine Yardımcı Olacak
Akıllı güç yönetimi şirketi Eaton, artmakta olan elektrikli araç şarj talebini karşılamak üzere yeni bir AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu’nu piyasaya sürdü.

İç veya dış mekanlarda, konut otoparklarında kullanılmak üzere tasarlanan yeni ürün ‘Eaton Green Motion Home' Kasım 2022'den itibaren Türkiye'de satışa sunuldu.

Eaton Green Motion Home, 3,7 kW ile 22 kW arasında farklı güç seçenekleri sunan, elektrikli araç şarjı için esnek bir seçim. EU standart Tip 2 kablosu veya soketi (T2 veya T2S) ile birlikte sunulan Eaton Green Motion Home Elektrikli Araç Şarj İstasyonunun çıkış gücü, sahadaki mevcut güce uyacak şekilde kolayca ayarlanabiliyor. 22 kW çıkış en yüksek seçenek olarak mevcut.

Araştırma ve geliştirme ortaklıkları sırasında Eaton ve Green Motion tarafından geliştirilen tescilli teknoloji sayesinde şarj işlemi 3,7 kW'da bile hızlı. Eaton, 2021'de Green Motion'ı satın aldığında, Eaton'ın küresel erişim ve güç yönetimi uzmanlığı, Green Motion'ın on yıllık deneyimiyle beraber, Elektrikli Araç Şarj alanındaki öncüler olarak bir araya getirildi.

Ürünün avantajları arasında, mühendislik kalitesi, şarj cihazının stili ve Avrupa'nın çoğunu kapsayan servis ağını sayılabilir.

Kurulumu kolay olan Eaton Green Motion Home Elektrikli Araç Şarj İstasyonunda montaja yardımcı olmak için bir delme şablonu sağlanıyor. Zarif ve kompakt tasarımı sayesinde küçük alanlara düzgün bir şekilde uyan üründe, kullanım kolaylığı sağlamak için, bir LED şeridi şarj işleminin durumunu ve şarj işlemini gösteriyor.

Eaton Elektrik Ülke Müdürü Yılmaz Özcan “Bir güç yönetimi şirketi olarak, Eaton Green Motion Elektrikli Araç Şarj İstasyonu aracınızla ve evinizle güvenli, emniyetli ve uyumlu çalışacak şekilde geliştirdik. Bu, onu bir konut enerji yönetimi stratejisinin parçası olarak en iyi seçim haline getirmektedir.” dedi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Eaton

Adres : Corporate Headquarters Eaton Center Eaton Corporation plc 1000 Eaton Boulevard 70 Sir John Rogerson's Quay Cleveland, Ohio 44122 Dublin 2, Ireland

Telefon : 1+ (440) 523-5000

Web : http://www.eaton.com.tr