GREEN Chemicals Hem Üretiyor, Hem de Eğitiyor
Basın Bülteni
16 Kas, 2017 08:47
GREEN Chemicals Hem Üretiyor, Hem de Eğitiyor
Ülkemizin yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş firmalarından olan kimyevi hammadde üreticisi GREEN Chemicals A.Ş., üretimini sürdürürken ayrıca çalışan kalitesini de sürekli uyguladığı eğitimlerle artırmaya devam ediyor. Firmanın İnsan Kaynakları departmanının tüm yıl boyunca gerçekleştirdiği eğitim faaliyetlerinin başında “Müşteri İlişkileri Eğitimi” geliyor.

Tüm Ekibe İş Hayatında İlişki Yönetimi Eğitimi

GREEN Chemicals A.Ş. tarafından anlaşılan bir eğitim danışmanlık firması öncülüğünde verilen eğitimlerde gerek masa başı, gerekse de sahada çalışan ve firmalar ile birebir temasta olan ekibe iş hayatında ilişki yönetimi eğitimi verildi. Üretirken de eğiten anlayışı benimseyen kimya devi; 14 ve 21 Ekim tarihlerinde 2 tam gün olarak çalışanlarına sunduğu eğitimlerde çalışanlarını bilgilendirerek donanımlarını artırmayı hedefliyor.

“İş Hayatında İlişkileri Doğru Şekilde Yönetmeye Hazır Olun”

Firmanın Kocaeli Gebze’de bulunan tesislerinde, seminer salonunda gerçekleştirilen eğitimlere değinen Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Ay; bu eğitimler için geri dönüşlerin hem eğitimci için hem eğitim içeriği açısından olumlu olduğunu, GREEN Chemicals bünyesinde 25 kişinin bu eğitime katıldığını belirtti. Cengiz Ay ayrıca, satış açısından da gereken teorik bilgiler net aktarıldıktan ve eğitim tamamlandıktan sonra bu sistemin rakamlara olumlu şekilde yansıyacağını umduklarını, çalışanlarına “müşteri karşısına çıkmaya hazır olun” mesajını da bu eğitimler sayesinde verdiklerini sözlerine ekledi. 

Bülteni paylaş
0 0