Fujifilm X-T2 ile yepyeni fotoğraf deneyimi
Basın Bülteni
22 Tem, 2016 05:30
Fujifilm X-T2 ile yepyeni fotoğraf deneyimi
Fujifilm, X serisi aynasız fotoğraf makinesi ailesinin yeni üyesi X-T2 modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

Fotoğraf tutkunlarının kreatif yanını ortaya çıkaracak olan X-T2, renk kopyalamadaki 80 yıllık Fujifilm'in tecrübesine dayanan olağanüstü fotoğraf kalitesinin yanı sıra gelişmiş otofokus fonksiyonları ve 4K video çekimi ile dikkat çekiyor.

Aynasız dijital fotoğraf makinesi Fujifilm X-T2, gelişmiş teknolojileri sayesinde birinci sınıf fotoğraf kalitesine ve geleneksel fotoğraf makinelerinin zarafetini hatırlatan bir tasarıma sahip.

Geliştirilen sensör ve görüntü işleme motorunu üst sınıf Fujinon lensler ile birleştiren X-T2, mükemmel bir fotoğraf çözünürlüğü sunuyor. Üç boyutluluk hissi veren ve fotoğrafın çekildiği andaki tüm havayı yansıtan X-T2, hafif ve kompakt gövdesiyle de iddialı.

Toza ve suya karşı dayanıklı olan ve -10°C altında da rahatlıkla çalışabilen X-T2’nin AF ve elektronik vizör performansı temelden yenilendi.

Harket halindeki bir objeyi zor şartlar altında da çekebilen makine, 4K video çekimlerini başarılı bir şekilde destekliyor.

Fujifilm X-T2’nin öne çıkan özellikleri

Yeni nesil 24,3MP X-Trans CMOS III sensör ile düşük ışık koşullarında dahi keskin ve mükemmel renkte fotoğraflar çekmek mümkün olabiliyor. Dengelenmiş, kompakt, hafif ve dayanıklı gövde yapısı sayesinde seyahatler ve uzun süren çekimler için önemli avantajlar sağlıyor.

Retro gövdesinin üstündeki ayar tuşları ile pratik kullanımın mümkün olduğu X-T2 Fujinon Red Bange zoom objektifleri ile mükemmel uyumlu çalışıyor.

Yüksek hızlı imaj işlemci motoru “X-Processor Pro” ile hem fotoğraf hem de video çekimlerinde hızlı tepki süreleri sağlıyor. 4K video kaydı ve gelişmiş çekim özellikleri ile profesyonel sonuçlar elde etmek mümkün oluyor.

Geliştirilmiş işlemcisi ile duran ve hareketli nesnelerde üst sınıf otofokus fonksiyonları ve saniyede 100 kareye çıkan performans ile harika sonuçlar elde etmeyi sağlıyor.

Dikey Güçlü Booster Grip (VPB-XT2) kullanımı, akıllı telefon ve tabletlerden uzaktan kumandalı çekim için 'kablosuz iletişim' fonksiyonu ve 3 yönlü hareket eden 3.0 inç LCD ekranı ile mükemmel fotoğraf deneyimi sunuyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Fujifilm

Adres : Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No: 9 Bağcılar 34218 Istanbul

Telefon : +90 (212) 709 92 00

Faks : +90 (212) 698 99 70

Web : http://www.fujifilm.com.tr

E Posta : info@fujifilm.com.tr