Sevgi Evi Çocuklarının Mutlu Günü
Basın Bülteni
22 Eyl, 2017 07:36
Sevgi Evi Çocuklarının Mutlu Günü
Hayat Varlık Sosyal Sorumluluk Kulübü’nün Organizasyonu ile, 14 Eylül Perşembe günü Beykoz Galip Öztürk Sevgi Evi’nde yaşayan çocuklar, Hayat Varlık Genel Müdürlük ofisinde misafir oldu.

14 Eylül Perşembe günü, Sevgi Evleri hakkında farkındalık oluşturmak ve orada bakım gören çocukları mutlu etmek amacıyla sosyal sorumluluk kulübü harekete geçti ve Hayat Varlık Yönetim A.Ş. Genel Müdürlük Ofisinde, 47 çocuğumuz ile birlikte Galip Öztürk Sevgi Evi yetkilileri ağırlandı.

Hayat Varlık Yönetim A.Ş aktivite merkezi’nde, Hayat Varlık çalışanları ve çocuklar bir araya geldi. Sevgi Evi Sorumlularının da eşlik etmesiyle, öncesinde çizgi film keyfi yapan çocuklar, sonrasında sağlıklı atıştırmalıkları ile bir yandan beslenirken diğer yandan da Hayat Varlık çalışanları ile bir araya gelip oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirdiler. Ardından sihirbazlık gösterisi ile günü keyifle tamamladılar.

Downtown alanında bulunan oyunlarla oynamaktan büyük keyif alan arkadaşlarımızın yüzlerinden tebessüm eksik olmadı.  Genel Müdürlük ofisinden, arkadaşlarımız ve Sevgi Evi yetkilileri mutlu bir şekilde ayrıldı.

Hayat Varlık Yönetim A.Ş. Hakkında

Müşteri odaklı yaklaşımı ve çalışanlarına yönelik yenilikçi uygulamalarıyla kurum, Harvard Business School vaka çalışmasına konu olmuştur.

Hayat Varlık Yönetim A.Ş’nin ana faaliyet konusu, bankaların ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklarını satın almak, satmak, satın alınan alacakları borçlusundan tahsil etmek, varlıkları nakde çevirmek veya bunları yeniden yapılandırarak satmaktır.  Hayat Varlık, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti yönetimi sertifikasına; ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim sertifikasına sahiptir.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Hayat Varlık

Adres : Profilo Plaza B Blok Kat: 1, 34394 Mecidiyeköy / İstanbul

Telefon : 0 212 355 80 00 / 0 850 22 22 850

Faks : 0 212 355 80 80

Web : http://www.hayatvarlik.com

E Posta : info@hayatvarlik.com