Alternatif Müziğin Yeni İsmi!
Basın Bülteni
04 Ara, 2020 11:36
Alternatif Müziğin Yeni İsmi!
Alternatif müziğin genç isimlerinden Seren Saraç'ın yeni teklisi ''Yıldızlar'' yayında!

Seren Saraç’ın yeni teklisi ‘’Yıldızlar’’ KYMY Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında!


Şarkı, sevgiliye yazılan bir aşk şiirinin ayrılık şarkısına dönüşmesiyle ortaya çıkmış. Sözleri Seren Saraç ve Burhan Kaplan’a ait olan şarkının bestesi yine sanatçının imzasını taşıyor.

Alternatif müziğin yeni isimlerinden olan Seren Saraç, yorumu ve besteleriyle müzik serüveninde emin adımlarla ilerliyor.

Seren Saraç Hakkında

Seren Saraç 1998 yılında İstanbul'da doğdu.İlk müzik eğitimine İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Çalgı Bölümü’nde başladı.Lise yıllarında caz korolarında koristlik yaptı. İnternette yayınladığı cover çalışmaları ve kendi şarkıları dikkat çekti. İlk teklisi ‘’Görmüyorsunuz’’ 2018 yılında yayınlandı. Eğitim kurumlarında piyano dersleri verdi. Çeşitli jingle seslendirmelerinin yanı sıra 2019 yılında ‘’Ninni Bebeğim’’ adlı albümde dört eser seslendirdi. Yine aynı yıl yayımlanan ‘’Sen Bir Aysın’’ adlı şarkısındaki yorumuyla müzik listelerine girmeyi başardı. Söz ve müziği kendine ait olan ilk şarkısı ‘’Farkıma Var’’ 2020 yılında dijital müzik platformlarında yerini aldı. Halen İTÜ’de Müzikoloji eğitimine devam etmekte.

Bülteni paylaş
0 0