Outdoor sporcuya ve yerli üreticiye Avfest Club Card ayrıcalığı geliyor
Basın Bülteni
12 Eki, 2018 06:01
Outdoor sporcuya ve yerli üreticiye Avfest Club Card ayrıcalığı geliyor
Avfest Yayın Grubu, 1 Ocak 2019 itibariyle hareket alacak olan Avfest Club Card projesini başlattı.

Avfest Yayın Grubu, 1 Ocak 2019 itibariyle hareket alacak olan Avfest Club Card projesini başlattı.

Yayınlarında, dünya devi Hornady Manufacturing’in milyarder patronu Jason Hornady, 3 ayrı kanalda outdoor içerikli program yapan Kanadalı televizyoncu Jim Shockey gibi ünlüleri ağırlayan ve Türkiye’yi global outdoor sektörü ve silah sanayi arenasında gururla temsil eden çift dilde yayın yapan Avfest Yayın Grubu, 1 Ocak 2019 itibariyle hareket alacak olan ve outdoor spor tutkunlarını, yerli üreticiyi ve av-outdoor ürün mağazalarını memnun edecek olan bir proje başlattı.

Kampçıdan karavancıya, avcıdan atıcıya, bisikletçiden ralliciye, tur ya da organizasyon şirketlerine varıncaya kadar geniş skalada hareket alacak olan proje; outdoor ve av ürünleri satan mağazalara, üreticilere ve silah sanayine hizmet veren firmalara Avfest Club Card sahibi yeni müşteriler yönlendirirken; kart sahibi müşterilerin, söz konusu üreticilerden ya da mağazalardan indirimli alışveriş yapmasına da olanak sağlayacak.

Ayrıca, proje, indirim sağlayan üye işletmelerin belirleyecekleri indirim oranlarını diledikleri seviyede tutabilmelerine veya yıl içinde oran değiştirme ya da indirim iptaline gidebilmelerine olanak sağlıyor.

Üye işletmelerin ek bedel ödemeden sadece indirim sağlayarak dahil olabilecekleri proje, 1 Ocak itibariyle yapılacak ve popüler isimlerin iştirakiyle gerçekleşecek görkemli bir lansman eşliğinde tanıtılacak.

Dökümanlar
Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
MAGAZİNCİLER BİRLİĞİ

Adres : OFİS-1 | İstanbul - Anadolu Yakası, Palladium Residance OFİS-2 | İstanbul - Avrupa Yakası , Bahçelievler Mh. Basın Sitesi Sk. 3-37, İstanbul/TR

Telefon : +90 850 302 20 10

Faks : +90 212 505 11 77

Web : http://www.magazincilerbirligi.com

E Posta : magazincilerbirligi@gmail.com

İletişim Yetkilisi
  • Abdullah KOÇOĞLU Abdullah KOÇOĞLU Avfest Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni | Ticari Danışman ve Yazar Detaylar