Nasıl çalışır?

 • Kayıt olun

  Basınodam'da basın bülteni dağıtmak, basın odası oluşturmak ve diğer hizmetlerden faydalanmak için birkaç adımda kolay bir şekilde üyelik hesabınızı ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz.

 • Basın odası açın

  Basınodam'da gelişmiş üyelik seçenekleri kapsamında sunulan şirketinize özel basın odası hizmeti ile şirket haberlerinizi bir çatı altında hedef kitlenize ve basın mensuplarına sunarak markanızın ön planda olmasını sağlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir yapısı sayesinde basın odasını kullanmak ve yönetmek kolaydır.

 • Yayın ekleyin

  Basınodam'daki haber merkezinizi kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde özelleştirerek medya ile alakalı tüm dokümanları ( basın bülteni, video, fotoğraf, sunum, rapor, ) kolay bir şekilde düzenleyebilir ve sunabilirsiniz.

 • Medya veritabanı

  Basınodam üzerinden basın bültenlerinizi gönderebileceğiniz binlerce gazeteci ve güncel yayına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Basınodam'ın veri tabanında bülteninizden maksimum fayda sağlamak için servis edeceğiniz gazetecileri, yerel ya da ulusal yayınları kolayca seçebilirsiniz. Medya veri tabanı her ay periyodik olarak güncellenir.

 • Basın Bülteni Dağıtımı

  Basınodam üzerinden basın bültenlerinizi kolay bir şekilde sektörünüz ile ilgilenen gazetecilere ve yayınlara dağıtabilirsiniz. Basın bülteni dağıtımı, şirketinizin online görünürlüğünü artırarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı ve faaliyet gösterdiğiniz sektörde benchmark olmanızı sağlar.

 • Raporlama

  Basınodam üzerinden gerçekleştirdiğiniz kampanyalarınızın etkisini sunduğumuz araçlar ile kolayca ölçümleyebilirsiniz. Bu sayede basın  bültenlerinizin nerelerde yayımlandığını, hangi gazetecilere, yayınlara ulaştığını, basın odanızın ne kadar ziyaret edildiğini, hangi haberlerinizin daha çok okunduğununu, paylaşıldığını ve indirildiğini görebilirsiniz. Bu da sizin sonraki kampanyalarınız için yeni yol haritası belirlemenize yardımcı olur.

Basın Odası hizmetinden hemen faydalanmaya başlayabilir, içeriklerinizi yayınlayabilirsiniz.