Natro'dan 'Önerilen Web Tasarım Firması' hizmeti
Basın Bülteni
19 Mar, 2014 07:00
Natro'dan 'Önerilen Web Tasarım Firması' hizmeti
Natro Hosting, web tasarım ihtiyacı olan müşterilere, web tasarımı firması seçiminde yardımcı olabilmek için “Natro Önerilen Web Partnerler” programını hayata geçirdi.

Hosting sektörünün önde gelen markalarından Natro Hosting Türkiye genelinde hizmet sunduğu 150 binden fazla müşterisinin hosting sektörü ve web tasarımına yönelik ihtiyaçlarına karşılık vermek için “Önerilen Web Tasarım Partnerleri” programını hazırladı.

Web tasarımı için kaliteli ve güvenilir web tasarım firması bulmanın zor olduğunun farkında olan Natro, kendi müşterisi olan Web Tasarım ajansları arasından belirli kriterlere göre seçtiği Web Partnerler ile müşterilerine artı bir hizmet sunmaya başladı.

Bu kapsamda web tasarımına ihtiyaç duyan müşteriler Natro Web Tasarım Partnerleri sayfasını ziyaret ederek istek , ihtiyaç ve bütçeleri doğrultusunda en uygun seçimleri yaoabiliyor. Sayfada yer alan "Canlı Destek ” sayesinde anlık olarak görüşme imkanı sağlanıp, fiyat teklifi de alınabiliyor.

Natro'nun yeni hizmeti hakkında bilgi veren Natro.com’un Reklam ve Pazarlama Yöneticisi Burkay Gökhan Yapağcıoğlu “Natro müşterilerine artı değer sunacak hizmetler üretmeye odaklanıyoruz. Müşterilerimizin işini kolaylaştırmak, daha profesyonel hizmet almaları açısından “ Natro Önerilen Web Tasarım Partnerleri” uygulamasını başlattık.  Natro'nun web tasarımı konusunda partnerleri arasında yer almak isteyen web tasarım firmaları marketing@natro.com ‘a başvuru yapabilir."

Bülteni paylaş
0 0