Natro Hosting datacenterlarının kapılarını açıyor
Basın Bülteni
04 Haz, 2014 06:00
Natro Hosting datacenterlarının kapılarını açıyor
Natro Hosting , datacenter ve hosting teknolojilerine meraklı ve bu teknolojileri yerinde gözlemlemek isteyen web içerik üreticilerine kapılarını açıyor.

Teknoloji sitesi/blogu olan ve Natro Hosting'in düzenlediği etkinlik için başvuru yapanlar şirket kültürünü yakından tanıma ve datacenter'ları ziyaret etme fırsatı yakalıyor.

2003 yılından bu yana hosting çözümleri konusunda hizmet sunan Natro Hosting yeni nesil datacenter teknolojisini tanıtmak için blog /website temsilcilerini evinde ağırlayacağını duyurdu.

Tier 2+ standartlarındaki Natro datacenter, İstanbul Şişli'de yer alıyor. 400 M2 Natro Datacenter alanına sahip natro.com ; 100 kabin-2000+ sunucu kapasitesi ile çalışıyor. İnternet erişimini Türk Telekom, Borusan Telekom Metro Ethernet şebekeleri ve Seabone Yurtdışı Operatörleri üzerinden sağlayan Natro Web Hosting’in Türk Telekom Gayrettepe ile Mecidiyeköy Data Merkezi arasında 10 Gbit/sec kapasiteli fiber optik bağlantısı yer alıyor.

Seabone ve Borusan Telekom omurga merkezlerine yine yedekli 10 Gbit/sec kapasitede fiber optik bağlantı aktif çalışıyor. Natro Hosting'in düzenleyeceği etkinlik hakkında bilgi veren Pazarlama ve İş Geliştirme’den Sorumlu Direktör Burkay Yapağcıoğlu : “Hosting teknolojisini merak eden içerik üreticilerinin talep ettiği bir konuydu. Hosting ve datacenter teknolojilerine meraklı kişilerin sistemlerin işleyişini yerinde görmeleri ve uzman kişilerden sağlıklı bilgiler almalarını sağlamak amacıyla böyle bir etkinlik düzenleme kararı aldık.“ şeklinde konuştu.

Datacenter ziyaretinde bulunacaklar Natro.com şirket kültürünü yakında tanıyacakları gibi Natro Web Hosting ürün ve hizmetleri hakkında bilgileri uzmanlardan dinleyebilecek. Etkinliğe katılmak isteyen içerik üreticileri başvurularını Datacenter Ziyareti adresinden yapabilecek.

Bülteni paylaş
0 0