Yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmanın pratik yolu
Basın Bülteni
24 Mar, 2017 12:00
Yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmanın pratik yolu
Ameliyatsız yüz germe işlemi yüz, boyun ve göğüs bölgeleri için cerrahi olmayan gençleştirme yöntemi olarak kullanılıyor.

HIFU (Fraksiyonel Yüksek Yoğunluk Odaklı Ultrason) teknolojisi ile deri altı dokulara odaklanmış ses dalgaları gönderilerek kollajen üretimi uyarılıyor ve bu sayede yüksek etkinlikte ciltte sıkılaşma ve lifting etkisinin görülüyor diyen Dermatoloji Uzmanı Dr. Servet Usta, Fokus Ultrason’un, derinin kendini doğal yoldan iyileştirmesi yöntemini kullandığını belirtiyor.

Ameliyatsız yüz germe kaş kaldırma, sıkılaştırma ve tonlamayı sağlamaya yardımcı olduğunu anlatan Dr. Servet Usta, yüz, boyun ve göğüs için cerrahi olmayan gençleştirici bir yöntem olduğunu vurguladı.

Fokus Ultrason lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe operasyonunu enjeksiyonsuz, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan, risksiz çözebilen, FDA onaylı bir teknolojidir.  Fokus Ultrason, deri ve deri altı tabakaları uyarmaya, cerrahi ve diğer yöntemlerin aksine, deri üzerinde yara bere veya hasar oluşmamasına yardımcı oluyor.

İşlem 30-45 dakika arasında sürüyor. Tedavinin en güzel tarafı vücudun kendi iyileştirme mekanizmasını kullanarak nazikçe ve yavaşça deri ve altındaki dokuların kendini yenilemesini sağlaması oluyor. Ameliyatsız Yüz Germe özel bir ön hazırlık gerektirmiyor, kişi tedaviden sonra hiçbir şey olmamış gibi günlük yaşamına devam edip, iş hayatında herhangi bir erteleme ve izin almasına gerek kalmadan sosyal hayata hemen dönebiliyor. Fokus Ultrason ile işlem acısız, konforlu bir şekilde yapılmakta ve ciltte meydana gelen güzel görüntü uzun süre etkisini devam ettiriyor.

Etkili bir sonuç almak için 2 hafta arayla 3 seans uygulama yeterli oluyor. Kişi işlem sonrası etkiyi hemen görse de, esas etki işlemden 40 gün sonra ortaya çıkar. Yeni oluşan kollajen takviyesi bu sürede ortaya çıkıyor. Fokus Ultrason cerrahinin yerini almasa da ameliyatsız yüz germe henüz cerrahi müdahaleye hazır olmayanlar için iyi bir alternatif oluşturuyor.

Fokus Ultrason kimlere yapılıyor?

Genellikle, 30 yaş üstü, sarkma ve kırışıklığı olan yumuşamaya eğilimli cildi olan kişiler için uygun bir tedavi seçeneği olarak öne çıkıyor.

Fokus Ultrason’un uygulandığı durumlar

Cilt gerdirme ve gençleştirme

Yanak bölgesindeki sarkmalarda

Yüz ovalinin şekillendirilmesinde

Göz çevresi ve alın kırışıklıkların giderilmesinde

Kaş kaldırmada

Gıdı yok etmede

Üst dudak bölgesi kırışıklıkların giderilmesinde

Göğüs toparlamada

Kolajen uyarımı gerektiren durumlarda uygulanıyor.

Fokus Ultrason’un uygulandığı bölgeler

Uygulama tüm yüz gıdı ve boyun bölgesi dışında vücut başlığı ile diz üstü, basen, kollar ve göbek bölgesinde sıkılaştırma, toparlama ve selülit tedavisinde kullanılıyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
ProjeMED

Adres : Fulya Mah. Ali Sami Yen Sok. Murat Apt. No:15 Kat:1 Daire:3 Şişli-İstanbul

Telefon : +90 (212) 216 13 89

Web : http://www.projemed.com

E Posta : info@projemed.com

İletişim Yetkilisi