Yazı, Bronz Teni, Işıltılı Geceleri ve Güneşi Özleyenlere İpuçları
Basın Bülteni
07 Oca, 2022 17:12
Yazı, Bronz Teni, Işıltılı Geceleri ve Güneşi Özleyenlere İpuçları
Pandemi döneminde geçirilen yaz sezonunda arzu ettiğiniz bronzluğa ulaşamadıysanız size birkaç önerimiz var! Mevsim ve hava şartları ne olursa olsun sağlıklı ve sürdürülebilir şekilde bronz bir tene ulaşmak artık zor değil.

Yazı, Bronz Teni, Işıltılı Geceleri ve Güneşi Özleyenlere İpuçları

Pandemi döneminde geçirilen yaz sezonunda arzu ettiğiniz bronzluğa ulaşamadıysanız size birkaç önerimiz var!

Soğuk ve kuru havalardayız ve çoğumuz muhtemelen yazın, bronz tenin, ışıltı gecelerin ve güneşin sıcaklığını arzuluyor. Endişelenmeyin, bronz ten elde etmek ve bunu korumak için birkaç adımda uygulayabileceğiniz tavsiyelerimiz var. Bu ipuçları, yazın arzuladığınız bronzluğunu sağlıklı ve sürdürülebilir şekilde her mevsim elde etmenize ve uzun süre korumanıza yardımcı olacaktır.

 

Nemlendirin

Bu mevsimde kuru ve soğuk havalar cildinizi kurutabilir ve zarar verebilir. Kuru cilt dökülmeye ve soyulmaya eğilimlidir. Bu durum tenin soluk görünmesine neden olabilir. Bol miktarda nemlendirici uygulamak cildinizi koruyacak ve yazın elde edemediğiniz bronzluk için uygun ve sağlıklı bir zemin oluşturacak.

 

Losyon Kullanın

Haftada sadece birkaç kez kullanacağınız bir losyon cildinize doğal ve sağlıklı bir bronzluk verebilir. Ayrıca bronzlaştırıcı ürünler ile cildinizde bulunan lekeli görünümün de önüne geçebilirsiniz. Cildinize doğal, ışıltılı ve ayrıcalıklı bir renk sağlamak artık eskisinden daha kolay.

 

Çok Sıcak Fazla Olabilir

Uzun süren ve çok sıcak duşlar cildinizi kurutabilir ve kuru cildin daha hızlı dökülmesi daha olasıdır. Duşlarınızı kısa ve daha ılık tutmanız cildinizin daha hızlı kurumasına sebep olacak etkenlerden sizi biraz olsun uzaklaştırır. Cildinizin nemini kaybetmesini önlemek için de nemlendirici bir duş jeli kullanmayı unutmayın.

 

Susuz Kalmayın!

Su içmeyi unutmayın! Bedeninizi hayat kaynağımız su ile beslemek, cildiniz de dahil olmak üzere sağlığınız için vazgeçilmez. Bol su içmek cildinizin nemli kalmasına yardımcı olur. Uzmanlar sağlıklı bir yaşa için günde ortalama iki üç litre su içmemiz gerektiğini belirtiyor.

 

Kurtarıcımız Açık Renkler

Cildinizin daha koyu görünmesini sağlamak için en kolay yol açık renkli kıyafetler. Açık renkli kıyafetlerle gerçekleştireceğiniz koyu ve bronz tonlarda makyaj ve koyu bir ruj rengi sizi müthiş bir ışıltı ile arzu ettiğiniz bronzluk seviyesine ulaştırabilir.

 

Sağlıklı ve Sürdürülebilir Bronzlaşma Ürünleri Kullanın

Mevsim ve hava şartları ne olursa olsun sağlıklı ve sürdürülebilir şekilde bronz bir tene ulaşmak artık zor değil. Etkisi ve içerikleri test edilmiş Mr and Mrs Tannie bronzlaştırıcı ürün serisi ile ayrıcalıklı ten rengine ulaşabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi ve iletişim

Sunrino Cosmetic

Mr and Mrs Tannie

mrandmrstannietr.com

instagram.com/mrandmrstannietr

 

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Proper Strategy

Adres : Mevlüt Çavuşoğlu Caddesi Onur Plaza No:19/14 Alanya, ANTALYA

Telefon : 0537 992 78 44

Web : http://www.properstrategy.net

E Posta : info@properstrategy.net