Doğrudan satış ile hayatı değişti
Basın Bülteni
23 Tem, 2016 05:00
Doğrudan satış ile hayatı değişti
Dilber Eryürük isimli kadın, uzun yıllar değişik sektörlerde memnun olmadan çalıştıktan sonra doğrudan satış kanallarını kullanarak hayatını değiştirdi.

Uzun yıllar boyunca doğup büyüdüğü Eskişehir’den hiç dışarı çıkmayan Dilber Eryürük, 22 yaşında İzmir’e yerleşti, şehre aşık oldu. Sabah 9:00 - akşam 18:00 arasında kendi mizacına, hayallerine uymayan bir işte, az bir kazançla çalıştı. Eryürük, hayatında oldukça sıkıldığı bir dönemde yeni bir iş fırsatıyla tanıştı. O da doğrudan satış kanallarıydı. Durağan bir iş hayatına sahip Dilber Eryürük’ün en büyük hayali dünyayı gezmek, farklı şehirleri, insanları tanımaktı. Önce kendini, sonra işini değiştirdi. Şimdi ise hayallerini kurduğu yaşama kavuştu.

Dilber Eryürük, doğrudan satış sektörü hayatımı değiştirmem için büyük bir fırsattı diyerek o günleri şu şekilde anlatıyor: "Uzun yıllar, günün aynı saatlerinde çalışmak zorunda olan ve işinde gösterdiği performansı maddi olarak karşılamayan bir meslek sahibiydim. Zaman hızla geçiyordu ve ben hayallerimin çok uzağındaydım. Tam bu noktada doğrudan satış sektörü ile tanıştım, beni cezbeden en büyük nokta; kendi zamanımı yönetmemdi, QNET bana farklı bir hayat ve felsefe sundu" dedi.

Dünyayı değiştirmek için önce kendini değiştir felsefesiyle yola çıkan doğrudan satış sektörünün global markası QNET’le birlikte farklı bir kariyere adım atan Eryürük, "Şirket sayesinde şu anda Türkiye’nin neredeyse gitmediğim şehri kalmadı. Hatta yurtdışında da birçok yeri görme fırsatım oldu. Farklı kültürleri tanımak da insanı başlı başına geliştiriyor. QNET sayesinde tanıştığım insanlar benim hayatıma dokundu, ben de onlardan öğrendiklerimle şimdi başka insanların hayatına dokunuyorum” dedi.

Araç kazanan ilk kadın bağımsız temsilci

Geçtiğimiz ay, QNET’in başarılı bağımsız temsilcileri arasına girip, araç programını kazanan hayalindeki aracı kullanma hakkına sahip olan Eryürük, hayallerinden birini gerçekleştiğini, bu sayede çok daha konforlu bir şekilde daha fazla insana ulaşacağını ifade etti. Eryürük aynı zamanda QNET’in araç programında kazanan ilk kadın olma özelliğine sahip.

Ay sonunu nasıl getireceğimi düşünmüyorum

Bu işe, yol göstericileri ve en önemlisi kendine inanarak başladığını anlatan Eryürük, şu anda kendi zamanını, iş planını kendi istediği şekilde ayarlayabilme özgürlüğüne sahip olduğunu vurgulayarak, “En önemlisi finansal özgürlüğüme kavuştum. Önceden ay sonunu nasıl getireceğimi düşünürken şu anda istediğim evde oturuyor, arabamla istediğim yere gidebiliyorum. Deniz artık bana çok yakın, hatta başka şehirler ve ülkeler de. Kendimde yeni bir ‘ben’ keşfettim. Bu çok güçlü bir ben. Başka kadınların da kendilerinde bu günü bulabileceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
QNET Türkiye

Adres : Büyükdere Cad. Likör Fabrikası Sok. Akabe İş Merkezi No: 78 / 80-11 Kat:2 Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Telefon : +90 212 356 56 76

Faks : +90 212 356 56 51

Web : https://www.qnet.com.tr

E Posta : musteri.iliskileri@qnet.com.tr