Tayvan firmaları ikili görüşmeler için İzmir’de
Basın Bülteni
04 May, 2018 13:58
Tayvan firmaları ikili görüşmeler için İzmir’de
Tayvan Ticaret Merkezi organizasyonuyla 10 Mayıs 2018’de İzmir’de gerçekleştirilecek ikili görüşmelerde Tayvanlı tedarikçi firmalar Türk firmaları ile potansiyel iş ortaklıkları konusunda görüşmeler yapacak.

İzmir’deki ikili görüşmelere katılacak 12 Tayvanlı tedarikçi firma, yurtdışından ürün ve hizmetlerine uygun tedarikçi arayan Türkiye’deki firmalar ile potansiyel iş ortaklıkları geliştirme konusunda fikir alışverişinde bulunacak. Girişin ücretsiz olduğu görüşmeler, fuar niteliğinde olacak ve sadece 1 gün sürecek.

İstanbul’daki ikili görüşmeler 8 Mayıs 2018’de

Tayvan Ticaret Merkezi organizasyonuyla gerçekleştirilen ikili görüşmelerin ilki 8 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. İstanbul’daki ikili görüşmelerde Türk firmaları, 21 Tayvanlı tedarikçi firma ile potansiyel iş ortaklıkları konusunda görüşmeler yapacak. Girişin ücretsiz olduğu görüşmeler fuar niteliğinde olacak ve sadece 1 gün sürecek.

Yapılan açıklamada; Tayvan'dan İstanbul’daki ve İzmir’deki ikili görüşmelere katılım sağlayacak tedarikçi firmalar yüksek teknoloji ürünleri, 3 boyutlu printer, drone, paslanmaz çelik konveyör zincirli kayış ısıya dayanıklı, motorsiklet yedek parça, tezgâh üzeri su filtreleri, RO filtreleri, duş filtreleri, elektrik metatik borular, boru ve kelepçeler, esnek metal boru, bağlantı elemanları, rulmanlar,  oto tamir çantaları, bahçe için gereçler, havalı el aletleri, bisiklet tamir gereçleri, aküler, kesintisiz güç kaynağı, kablo- tel, iletişim ve ağ iletişimi, kablolama, elektrik ve donanım, takım çantaları, el aletleri, soket anahtarı, darbe soketi, takım seti, anahtarlar, kırtasiye, ofis gereçleri, hırdavat, ev gereçleri, led lambalar, hediyelik eşyalar, kesintisiz güç kaynağı, PV invertör, solar şarj, video oyun aksesuarları, multi-platform dönüştürücüler, oyun yakalama gereçleri, oyuncak, hediyelik eşya alanlarında faaliyet gösteriyor.

İstanbul ve İzmir’deki ikili görüşmelere katılmak isteyen Türk firmalarının görüşmek istedikleri tedarikçileri işaretleyip iletişim bilgileriyle beraber gulsen@taitra.org.tw adresine mail ile göndermeleri gerektiği kaydedildi.

 

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Tayvan Ticaret Merkezi

Adres : Eski Büyükdere Caddesi, Meydan Sok No: 3Veko Giz Plaza, Kat.:13,Maslak 34396, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2904000

Faks : 0 (212) 2904005

Web : https://istanbul.taiwantrade.com/

E Posta : istanbul@taitra.org.tw