Eğitimlerini Başarıyla Tamamlayan Uğur Çalışanları Ödüllendirildi
Basın Bülteni
14 Şub, 2017 08:52
Eğitimlerini Başarıyla Tamamlayan Uğur Çalışanları Ödüllendirildi
Çalışanlarına verdiği eğitimlere ara vermeden devam eden Uğur Soğutma A.Ş, 2016 yılı içerisinde gösterilen eğitim başarılarını ödüllendirdi ve hediyelerini kazananlara teslim etti. Söz konusu eğitimlerde, meslek içi başarılar kadar, sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirilen başarılara da önem verildi.

     Çalışanlarına verdiği eğitimlere ara vermeden devam eden Uğur Soğutma A.Ş, 2016 yılı içerisinde gösterilen eğitim başarılarını ödüllendirdi ve hediyelerini kazananlara teslim etti. Söz konusu eğitimlerde, meslek içi başarılar kadar, sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirilen başarılara da önem verildi.  Bu bağlamda;

  • Mavi Yaka İdari Kadro Yönetici Adaylarına Liderlik Eğitimi Verildi; Daha önce beyaz yaka çalışanlara verilen bu eğitim, bu kez de mavi yaka ve idari kadro yönetici adaylarına verildi. Bilindiği üzere, bu eğitimde değişime liderlik etmek, değişim yönetimi ve uyum yeteneği konularına değinilmiş, Yekta Özözer tarafından yapılan özel bir sunum ile de değişim sırasında ortaya çıkabilecek sorunlara nasıl müdahale edilebileceği hususu değerlendirilmişti. Böylelikle, gerek beyaz, gerekse de mavi yaka çalışanlarımız yaratıcı problem çözme, yöneticilik ve motivasyon konularında profesyonel ve özel bir eğitim almış oldu.

 

  • Uğur’lu Kütüphane Çalışması İçinde, En Çok Kitap Okuyan Çalışan Ödüllendirildi; Çalışanlarının boş vakitlerinde kitap okumaları için özel bir proje başlatan Uğur Soğutma, gezici bir kütüphane kurmuş ve kitap okumayı teşvik edici bazı uygulamalar başlatmıştı. Bu bağlamda, en çok kitap okuyan 2 çalışan, sürpriz bir hediye ve plaket ile ödüllendirildi. Plaket ve ödülü, İnsan Kaynakları Eğitim ve Geliştirme Sorumlusu takdim etti.

 

  • Uğur Kampüs Eğitim ve Teşvik Ödülü Verildi; Bayi, servis ve çalışanlara eğitim vermesi için kurulan Uğur Kampüs bünyesinde, bu doğrultuda en çok çaba sarf eden ve teşvik çalışmaları gerçekleştiren yurt içi bölge satış sorumlusu Adem Marangoz ödüllendirilerek plaket ve sürpriz bir hediyeye hak kazandı.

 

  • En Çok Eğitim Alan 10 Çalışan Ödüllendirildi; Uğur Soğutma’nın kurum için eğitim sistemi olan Uğur Kampüs, 2016 yılı içerisinde en çok eğitim alan 10 çalışanına plaket ve ödül takdim etti. Böylelikle, çalışanların hem mesleki ve hem de kişisel gelişimleri teşvik edilmiş oldu.

     2017 yılı içerisinde de eğitim çalışmalarını sürdürecek olan Uğur Soğutma, çalışanlarının gerek mesleki, gerekse de sosyal başarılarını ödüllendirmeye devam edecek. 

Bülteni paylaş
0 0