Uğur Soğutma Mercedes’leri talihlilerine teslim etti
Basın Bülteni
17 Eki, 2016 05:55
Uğur Soğutma Mercedes’leri talihlilerine teslim etti
Uğur Soğutma A.Ş. ’nin otomobil çekiliş kampanyasının 2016 yılı talihlileri otomobillerini firmanın genel müdürlük binasında teslim aldı.

Uğur Soğutma’nın Nazilli fabrikasında 14 Ekim 2016 yapılan teslim töreninde söz alan Finans Direktörü Mehmet Ali Kurşun, her yıl daha iyisini ve daha fazlasını müşterilerine sunma amaçlarının kampanyalarına da yansıdığını belirtti.  Geçmiş yıllarda düzenledikleri kampanyalarda şirketin dağıttığı ödüller arasında yazlık daire, spor araba, motosiklet, akıllı telefon ve tablet de yer aldığını da hatırlattı.

Kurşun, kampanya döneminde 4 adet 2016 model Mercedes A180 otomobilin hediye olarak verildiğini belirti. Bu yılki çekiliş sonucunda şansın Türkiye’nin dört bir yöresine dağıldığı için ayrıca memnun olduklarını ifade etti.

Uğur Soğutma’nın otomobil çekilişini Cansel Yavuz (Bursa), Emre Koçak (Eskişehir), Kadir Yıldız (Samsun) ve Mehmet Fikri Yıldırım’ı (Erzurum) kazandı. Otomobilleri teslim almaya gelen talihlileri tebrik eden yetkili, Uğur’u tercihlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek araç anahtarlarını kendilerine teslim etti.

Kampanya hakkında:

“Türkiye Uğur İstiyor, Uğur Kazandırmaya Devam Ediyor” sloganıyla başlatılan çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi’nin izniyle 30 Mart – 26 Eylül tarihleri arasında düzenlendi. Kampanyaya 2016 yılında rekor katılımın oldu ve 142.389 kupon için giriş yaptı.

30 Eylül 2016 günü şirketin genel müdürlük binasında, noter huzurunda, basına ve halka açık olarak gerçekleşen çekilişle 4 asil ve 4 yedek talihli belirlendi. Her şanslı katılımcının 1’er adet Mercedes-Benz A180 Prime 2016 model otomobilden kazandığı kampanyanın talihlileri 02/10/2016 tarihinde Posta Gazetesi ve Uğur Soğutma’nın ödüllü kurumsal web sitesinin http://www.ugur.com.tr/Mercedes-araba-cekilisi.aspx adresinde yayınlandı.

Video
Bülteni paylaş
0 0