Uğur Soğutma’nın reklamına Kristal Elma’dan ödül
Basın Bülteni
11 Eki, 2016 05:55
Uğur Soğutma’nın reklamına Kristal Elma’dan ödül
Uğur Soğutma’nın ‘Mevsiminde’ konseptli ilan çalışması 28. Kristal Elma Festivali’nde ödülüne layık görüldü.

Her yıl Türkiye’nin reklam, tanıtım ve iletişim profesyonellerini bir araya getiren Kristal Elma Organizasyonu’nun 2016 yılı etkinliği 5-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da yapıldı. Sergi, seminer ve etkinliklerin yer aldığı festivalde başarılı bulunan çalışmalar yapılan ödül töreninde sahiplerini buldu.

17 si üst düzey yönetici olan 46 uluslararası konuşmacının görüş ve deneyimlerini paylaştığı oturumlarda katılımcı sayısı 10.000’i geçti.

Derin dondurucu kullanımının ekonomik faydalarını vurguladığı Uğur Soğutma’nın ‘Mevsiminde’ çalışması organizasyon jürisi tarafından Gümüş Elma ödülüne layık görüldü. Basın - bölgesel yarışma dalında, dayanıklı tüketim kategorisinde ikincilik ödülü olan gümüş elmayı Kaf aldı.

Diğer tüm kategoriler ve ödül kazanan projeler ve ajanslar etkinliğin resmi sitesi http://www.kristalelmafestivali.com/icerik/yarisma/oduller/odul-kazananlar.aspx de yayınlandı.

Kristal Elma nedir?

Kristal Elma, reklam sektörünün bir araya geldiği Türkiye'nin en büyük ve dünyanın sayılı organizasyonlarından biri. Her yıl 11.000'den fazla katılıma sahne olan Kristal Elma iletişim, reklam ve pazarlama profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabilecekleri en önemli platform olarak adından söz ettiriyor. Türkiye'nin alanında ilk ve en saygın iletişim ödüllerinin sahiplerini bulduğu Kristal Elma, seminerleri ve sektörün gelecek nesillerine yönelik oturumlarıyla yaratıcılığın zirvesi olmaya devam ediyor.

Bülteni paylaş
0 0