Basın Bültenleri
  • “Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür... “Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür... 31 Tem, 2017 15:21 Yüz güzelliğinin en belirleyici unsuru hiç kuşkusuz kaşlar. Son yıllarda yüzdeki simetriyi sağlamak, ifadeyi güçlendirmek ve gözleri daha da güzel göstermek için sıkça başvurulan kozmetik uygulamalar yerine, doğal yollarla kaşlarını yeniden güçlendirmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Daha güçlü, uzun ve hacimli kaş ve kirpikler için özel olarak formüle edilmiş Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile düzenli kullanımda 14 günde %121 uzama sağlanıyor.*
  • Saç dökülmesi sorunu Doğu Karadeniz'de daha fazla Saç dökülmesi sorunu Doğu Karadeniz'de daha fazla 25 Tem, 2017 15:02 Türkiye genelinde en fazla saç dökülmesi sorunu yaşayan bölgelerin başında yüzde 32,9 oranı ile Doğu Karadeniz bölgesi ilk sırayı alıyor.
  • Saç dökülmesine karşı dermatologların ilk önerdiği... Saç dökülmesine karşı dermatologların ilk önerdiği... 24 Nis, 2017 08:07 Araştırmalar, Türkiye’de her 10 dermatologdan 9’unun saç dökülmesini önlemek için hastalarına marka tavsiyesinde bulunduğunu ortaya koyuyor.
  • Bioxcin’e Polonya’dan “En İyi Marka’ ödülü… Bioxcin’e Polonya’dan “En İyi Marka’ ödülü… 27 Şub, 2017 08:00 Bioxcin ‘saç dökülmesini önleyici ürünler’ kategorisinde öne çıkan ‘inovasyon, kalite ve güvenli ürün’ özellikleri ile ödüle değer görüldü.
  • Quantum’un iyileştirici gücü saçlarınızda… Quantum’un iyileştirici gücü saçlarınızda… 27 Eyl, 2016 09:05 Fizikten düşünceye kadar farklı alanlarda kullanılan ve pozitif oluşuma ulaşmayı sağlayan quantum, Bioxcin’in son ürünü Quantum Bio-Activ Şampuan ve Serum’un da esin kaynağı oldu.