CARIBOU COFFEE’DEN YAZA ÖZEL NUTTY TOFFEE MOCHA
Basın Bülteni
30 May, 2017 11:42
CARIBOU COFFEE’DEN YAZA ÖZEL  NUTTY TOFFEE MOCHA
Dünya’nın en büyük kahve zincirlerinden biri Caribou Coffee, kahve tutkunları için yaza özel muhteşem lezzetler hazırladı. Gerçek çikolatanın muhteşem lezzeti ve günlük taze süt ile Caribou’nun benzersiz kahvelerinin buluştuğu eşsiz lezzet karışımı Nutty Toffee Mocha’nın tadına doyamayacaksınız.

Yağmur Ormanları’ndaki sertifikalı çiftçiler tarafından yetiştirilip, tüm dünyadaki Caribou’lara dağıtılan Caribou’nun özel blend kahve çekirdekleri ve karamelize fındık lezzetleriyle hazırlanmış toffee nut aromasıyla muhteşem sütlü çikolatanın buluştuğu Nutty Toffee Mocha’nın sıcak ve cooler seçeneklerinden biri mutlaka sizi cezbedecek.

Farklı lezzetler denemek isteyen kahve tutkunları için yaza özel olarak hazırlanan bu muhteşem lezzetlere 25 Haziran 2017 tarihine kadar Türkiye genelinde 14 ildeki, 60’tan fazla Caribou Coffee’den ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.cariboucoffee.com.tr

Caribou Coffee Türkiye Hakkında:

Kuveytli Al Sayer Ailesi ile Yıldız Holding'in yüzde 50-50 hisse ortaklığı yaparak 2011 yılında Türkiye Pazarı'na getirdikleri Caribou Coffee markasının tüm hisseleri, 2015 itibariyle, iki ortak arasında varılan anlaşma sonucunda Al Sayer Grubu'na devredilmiştir.

Bülteni paylaş
0 0