Life Style Turkey'e yoğun ilgi
Basın Bülteni
04 Mar, 2017 10:45
Life Style Turkey'e yoğun ilgi
Life Style Turkey 2017 birbirinden farklı ürün seçenekleri, ünlü Türk Tasarımcıların koleksiyonları ve muhafazakâr yaşama yönelik konseptleriyle bu tarza yeni bir soluk getiriyor.

Farklı tarzlar ve ortamlarda tercih etmek üzere binlerce tasarım ürünün bir araya geldiği fuarda muhafazakâr giyime yönelik birçok alternatif ziyaretçileri ve iş ortaklığı amacıyla fuarı ziyaret eden yabancı yatırımcıları heyecanlandırıyor.

Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun ilk ticari muhafazakâr giyim fuarı olan Life Style 2017 gerçekleşen açılışının ardından tüm kesimlerden tam puan aldı. Ülkemizden ve yurtdışından önemli tasarımcıların tasarımlarının sergilendiği fuar 2017 ve 2018 muhafazakâr giyim modasını belirliyor. Abiyeden spor giyime kadar birçok ürünün sergilendiği fuarda muhafazakâr giyime yansımış olan modern çizgiler dikkat çekiyor. Geleneksel ve alışılagelmiş tarzın dışında bulunan tasarımlar dünyanın moda merkezlerinde de büyük ilgi görüyor. Yeni neslin genç yazarlarından Hikmet Anıl Öztekin’in yeni kitabı fesleğeni de ilk kez okurla buluşturdu.

Dünyaca ünlü Türk kökenli tasarımcı İman Aldebe de katıldığı fuarda tasarımcının ürünleri büyük ilgi gördü. Muhafazakâr giyim üzerine yaptıkları tasarımlar Dünyanın tüm moda merkezlerinde ayakta alkışlanıyor.

LIFE STYLE TURKEY’DE SNOWBOARD KIYAFETİ

Muhafazakâr giyime yönelik spor kıyafetleri üreten firmalarında bulunduğu fuarda snowboarddan, biniciliğe, atletizme kadar birçok spor dalı için muhafazakâr kadınlara yönelik kıyafetler firmaların ve ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

HAVASIZ KALAN SAÇLARA YÖNELİK ŞAMPUAN

Uzun süre havasızlıktan dolayı saç dökülmesi sorunlarına çare olan ve özel olarak üretilen şampuanda fuarı ziyaret eden kadınlar tarafından büyük ilgi gördü. 5 bitki 5 mineral etkili şampuanı kullanan kadınlar bu tarz ürünlerin artmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bülteni paylaş
0 0