Zontes motosikletler için yedek parça sitesi açıldı
Basın Bülteni
05 Ara, 2016 10:00
Zontes motosikletler için yedek parça sitesi açıldı
Uğur Motorlu Araçlar bünyesine yeni katılan motosiklet markası Zontes’in “Yedek Parça” sitesi açıldı.

Müşterilerine online olarak orijinal yedek parça siparişi verebilme imkanı sunan Zontes, www.zontesyp.com/tr web adresi üzerinden online siparişle yedek parça hizmeti vermeye başladı.

Kaliteli üretim prensibiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan Zontes, yeni açtığı yedek parça sitesi ile de kullanıcılarına daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor.

Sitenin Kurumsal kısmından firma ile ilgili bilgi sahibi olmak mümkün olabiliyor. Yedek Parça sekmesinden “S250” modeline ait yedek parçalara ulaşabilir ve istediğiniz parçayı “Sepete Ekle” özelliğini kullanarak size en yakın bayiyi seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Zontes Yedek Parça sitesinin bir diğer sekmesi Bayiler başlığı ise bulunduğunuz il ve ilçedeki Zontes Yedek Parça noktasına erişme imkânı sağlarken, bayiler hakkında iletişim ve adres bilgisine ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Zontes Yedek Parça sitesinde, Formlar sekmesinden ise Bayilik Ön Başvuru Formuna, Ürün Talep Formuna ve İletişim Formuna ulaşarak, ihtiyacınız olan formu doldurabilir ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Zontes Yedek Parça sitesi, yaygın yedek parça ve servis ağı ile Zontes motosiklet kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.

Adres : Yeşil Mah. 829 Sokak. No:14 Nazilli / AYDIN

Telefon : +90 256 315 50 00

Faks : +90 256 316 27 58

Web : http://www.uma.com.tr

E Posta : seher.apak@uma.com.tr