'Dijital Sahnede Neler Oluyor?’ Konferansı 24 Mayıs'ta İstanbul'da gerçekleşecek
Basın Bülteni
15 May, 2017 09:26
'Dijital Sahnede Neler Oluyor?’ Konferansı 24 Mayıs'ta İstanbul'da gerçekleşecek
Asseco SEE tarafından düzenlenen Türkiye, finans liderleri ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri uzmanlarını bir araya getirecek 'Dijital Sahnede Neler Oluyor' konferansı 24 Mayıs'ta İstanbul'da düzenlenecek.

Asseco SEE tarafından düzenlenen 'Dijital Sahnede Neler Oluyor' konferansı 24 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Asseco SEE (Asseco Güneydoğu Avrupa) Türkiye, finans liderleri ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri uzmanlarını bir araya getirerek güçlü yönler, zayıf yönler, fırsatlar, tehditler (swot) analizi beraberinde olmak üzere dijitalleşme kavramı çerçevesinde piyasa trendlerini, zorlukları ve yenilikçi çözümleri ele alacak. İnternet üzerinde dijital kişi ve işlemlerin doğrulanmasına yönelik piyasanın önemli bulut çözüm şirketi ThreatMetrix, the Digital Identity Company, etkinliğe platin sponsor olarak katkıda bulunuyor. 

Yapılan açıklamada, Avrupa’nın altıncı en büyük BT şirketi olan Asseco SEE, dijitalleşme kavramı çerçevesinde teknik uzmanlığını paylaşıp müşteri vaka inceleme değerlendirmelerinde bulunacak. Sektörün önde gelen profesyonelleri, teknik bilgilerini, deneyimlerini ve görüşlerini ana ve paralel oturumlarda katılımcılar ile paylaşacaklar.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan ThreatMetrix Saha Operasyonları Kıdemli Başkan Yardımcısı Pascal Podvin, "Dünya genelindeki işletmeler, dijital dönüşümün ortasında yer alıyor ve bu da yeni kazançlar ve uzun vadeli tüketici sadakati anlamında muazzam fırsatları beraberinde getiriyor. Türkiye’deki kilit nitelikteki ortağımız Asseco SEE’nin etkinliğini destekleyecek olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve ThreatMetrix’in en yeni teknolojik inovasyonlarını sunmayı da sabırsızlıkla bekliyorum. Dijital Kimlik Ağımız kanalıyla dünya çapındaki işletmelerle çalışarak dijital tüketiciye güven sağlıyor, dijital dönüşüme olanak tanıyor, müşteri deneyimini geliştiriyor ve siber suçların önüne geçiyoruz" dedi. 

"Önde gelen çözümleriyle Türkiye’de bir fikir lideri"

Asseco SEE Ülke Müdürü Hatice Ayas, "Türkiye, bankacılık ve e-ticaret teknolojileri alanında oldukça gelişmiş bir ülkedir. Asseco SEE olarak  ürettiğimiz çözümler ve birlikte çalıştığımız iş ortakları sayesinde Türkiye’nin bu pozisiyonuna katkıda bulunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Güvenliğin çok kritik bir öneme sahip olduğu dijital dünyada, dijital kimlik ve güvenlik alanlarında lider bir konuma sahip olan ThreatMetrix ile yaptığımız iş ortaklığı bizi rakiplerimizden ayırıyor ve pozisyonumuzu güçlendiriyor " şeklinde konuştu. 

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
ASEE Türkiye

Adres : Büyükdere Cad.No:243 Spine Tower Kat: 24 Maslak-Sarıyer-İstanbul/TÜRKİYE

Telefon : +90 212 365 05 05

Faks : +90 212 281 74 16

Web : https://tr.asseco.com

E Posta : marcom@asseco-see.com.tr

İletişim Yetkilisi
  • Saliha ÖZİŞ Saliha ÖZİŞ Kıdemli Pazarlama Uzmanı Detaylar