Müşteri İlişkilerinde Kişiselleştirme ve Bankacılıkta Müşteri Deneyimi Dönüşümü Dijital Sahnede
Basın Bülteni
22 May, 2017 06:49
Müşteri İlişkilerinde Kişiselleştirme ve Bankacılıkta Müşteri Deneyimi Dönüşümü Dijital Sahnede
Çağı yakalamada yeni formülün dijitalleşme olduğu bir zamanda, gerçekten "Dijital Sahnede Neler Oluyor?" İş dünyasında bir adım önde olmak için, dijital teknolojilere yatırım yapmanın yanında, şeffaf olmak ta büyük önem taşıyor.

Çözümlerinde düşünce lideri ve Avrupa'nın en büyük 6. yazılım firması olan Asseco SEE, müşteri etkileşimi ve ses teknolojileri, bankacılık, e-ödeme, ve finansal iş uygulamaları konularını Dijital Sahnede Neler Oluyor? temalı konferans ile 24 Mayıs 2017 tarihinde Point Hotel Barbaros’ta aynı çatı altında topluyor.  Konferansta, son teknolojilerin, hedeflerin, beklentilerin dijitalleşme çerçevesinde hangi yöne doğru evrildiğini sektörün önde gelen isimleri katılımcılar ile paylaşacaklar.  

Ayrıca, omnichannel müşteri deneyimi ve iletişim merkezi çözümleri alanında küresel lider konumunda olan ve konferansa platin sponsor olarak katılan Genesys, bankacılıkta müşteri deneyimi dönüşümü ve müşteri hizmetlerinde kişiselleştirme odağındaki sunumlarıyla ile programa katkıda bulunacaklar. 

Asseco SEE’nin Genesys’in bölgedeki en önemli iş ortaklarından olduğunu belirten Genesys Türkiye Ülke Müdürü Murat Tipi “ Müşteri sadakatini artıracak hizmet alanlarını tanımlamak gelirleri ve müşteri memnuniyetini artırmak için hayati öneme sahip. Fakat bu hizmetlerin nasıl uygulanacağını bilmek te aynı derecede önemli. Bazen aynı anda da olacak şekilde birden çok hizmet kanalını kullanan müşterilere en iyi hizmeti vermek için omnichannel yaklaşımından yararlanmak ekibinizin başarısı için bir anahtar durumunda” diyor.

Müşteri hizmetlerinde kişiselleştirmeye yönelik çözümler ile Genesys’in küresel deneyimlerinden faydalanarak sektördeki eğilimleri ve beklentileri öngörebildiklerini vurgulayan Asseco SEE Satış Müdürü Mutlu Akar, “Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz çözümler ile çağrı merkezi, sosyal medya ve back office gibi tüm iletişim kanallarınızı tek bir platformda bir araya getirerek  uçtan uca Müşteri Deneyimi Yönetimini mümkün hale getiriyoruz. Tüm iş ve çözüm ortaklarımız ile sürdürdüğümüz uzun iş birliklerimiz sayesinde edindiğimiz bilgi ve deneyimi, kişiye özel çözümlere dönüştürerek katmadeğerli servisler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.   

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
ASEE Türkiye

Adres : Büyükdere Cad.No:243 Spine Tower Kat: 24 Maslak-Sarıyer-İstanbul/TÜRKİYE

Telefon : +90 212 365 05 05

Faks : +90 212 281 74 16

Web : https://tr.asseco.com

E Posta : marcom@asseco-see.com.tr

İletişim Yetkilisi
  • Saliha ÖZİŞ Saliha ÖZİŞ Kıdemli Pazarlama Uzmanı Detaylar