Yurt dışına fikir ihraç ediyoruz
Basın Bülteni
12 Tem, 2019 12:01
Yurt dışına fikir ihraç ediyoruz
Kreatif ve dijital alanda profesyonel reklam hizmeti sunan BCWorks Creative & Technology Agency, yaptığı renkli çalışmalarla müşteri portföyünü ülke sınırları dışına taşıyarak, yurt dışına açılıyor.

Yeni nesil pazarlama yöntemleri ile müşterilerinin markalaşma yolculuğuna eşlik eden BCWorks Creative & Technology Agency, Türkiye’den sonra Amerika’daki firmalara sunduğu hizmet alanını şimdi de başta Almanya, İsviçre, Litvanya ve İspanya olmak üzere Avrupa’daki firmalara sunuyor. 

Sağlık sektöründen inşaat sektörüne kadar birçok farklı firmaya reklam hizmeti sunan BCWorks Creative & Technology Agency Kurucu Ortağı Mehmet Bayram, teknolojiye ulaşım alışkanlığının yeniden belirlendiği günümüzde online toplantılarla yurt dışında ofis açmadan farklı ülkelerdeki müşterilerine hizmet sunduklarını söyledi.

Yaşadığımız coğrafyanın renkliliğini tasarımlarına yansıttıklarını belirten Mehmet Bayram, “Amerika ve Avrupa’daki müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en büyük etki alıştıkları tasarım dilinden ve pazarlama anlayışından farklı bir bakış açısı sunmamız oldu.” dedi.

Yurt dışında yeni müşterilerle görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen Mehmet Bayram, global pazarın Türkiye’deki reklam ajanslarının büyümesine de katkı sağlayacağını söyledi.

Bülteni paylaş
0 0
İletişim bilgileri
BCWorks Creative & Technology Agency

Adres : Yalı Mah. Kadir Sok. Helis More Residence. No:14, Kat:32 Kartal / İstanbul

Telefon : 0(216) 353 45 00

Web : https://www.bcworks.com.tr

E Posta : info@bcworks.com.tr