Basın Bültenleri
  • Florida’daki projenin ajansı Türkiye’den! Florida’daki projenin ajansı Türkiye’den! 07 Ağu, 2019 10:23 Amerika’nın en prestijli adresi Florida Eyaleti West Palm Beach şehrindeki “Tiffany Offices” projesinin reklam ajansı İstanbul merkezli BCWorks Creative & Technology Agency oldu.
  • Avrupalı Dev Şirketlerin Kurumsal Kıyafetleri Türk... Avrupalı Dev Şirketlerin Kurumsal Kıyafetleri Türk... 05 Ağu, 2019 13:03 Türkiye’de katma değer yaratan en önemli sektörlerden biri olan tekstil sektörü Avrupa Birliği’nin tedarikçisi olmaya devam ediyor. İçlerinde dünyaca ünlü markaların bulunduğu birçok Avrupalı firmanın kurumsal kıyafetleri Pasin Tekstil tarafından tasarlanıp, üretiliyor.
  • Sosyal medya firmalar için ne kadar risk taşıyor? Sosyal medya firmalar için ne kadar risk taşıyor? 16 Tem, 2019 17:35 2000 yılının ardından hızla gelişerek hayatımızın tam ortasına yerleşen sosyal medya firmalar ve markalar içinde kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Bu gelişime ayak uydurmayı başaran firmalar dışında henüz sosyal medya etkisi ve gücünü kavrayamamış binlerce işletme bulunuyor.
  • Yurt dışına fikir ihraç ediyoruz Yurt dışına fikir ihraç ediyoruz 12 Tem, 2019 12:01 Kreatif ve dijital alanda profesyonel reklam hizmeti sunan BCWorks Creative & Technology Agency, yaptığı renkli çalışmalarla müşteri portföyünü ülke sınırları dışına taşıyarak, yurt dışına açılıyor.