Basın Bültenleri
  • BingX, Altıncı Yılını Kapsamlı Küresel Genişleme S... BingX, Altıncı Yılını Kapsamlı Küresel Genişleme S... 20 May, 2024 18:00 Dünyanın önde gelen borsalarından olan BingX, bugün, altıncı yıl dönümü kutlamaları adına kapsamlı küresel genişleme stratejisi "ExpansionX"i duyurdu. "Amazing Six" teması altında BingX, bu dönüm noktasını 13 milyon USDT'lik büyük bir ödül havuzuyla simgeleştiriyor.
  • BingX, 6. Kuruluş Yıl Dönümünü 13 Milyon USDT'lik... BingX, 6. Kuruluş Yıl Dönümünü 13 Milyon USDT'lik... 08 May, 2024 14:36 Dünyanın önde gelen borsalarından olan BingX, 6. yıl dönümünü kutlamak üzere olağanüstü bir kampanya başlattığını duyurdu.
  • BingX CPO'su Kullanıcı Merkezli Yaklaşımın Boğa Ko... BingX CPO'su Kullanıcı Merkezli Yaklaşımın Boğa Ko... 30 Nis, 2024 11:05 Dünyanın önde gelen borsalarından olan BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, yakın zamanda Paris ve Dubai'deki yüksek prestijli etkinliklerde yaptığı konuşmalarda, şirketin kullanıcı merkezli yaklaşımının başarıları ve blok zinciri teknolojisinin daha geniş çapta benimsenmesi için çok önemli olduğunu vurguladı.
  • BingX ve WDC Balina ve Yunusların Esaretine Son Ve... BingX ve WDC Balina ve Yunusların Esaretine Son Ve... 17 Nis, 2024 09:03 Dünyanın önde gelen borsalarından olan BingX'in yardım kuruluşu BingX Charity, deniz memelilerinin esaretini küresel çapta durdurmak amacıyla Whale and Dolphin Conservation (WDC) ile kurduğu ortaklıkta etkileyici bir ilerleme kaydetti.
  • BingX, Global Genişleme ve Rekor Kıran Performansl... BingX, Global Genişleme ve Rekor Kıran Performansl... 02 Nis, 2024 18:00 Dünyanın önde gelen borsalarından olan BingX, 2024'ün ilk çeyreğinde olumlu bir pazar gidişatıyla desteklenen önemli başarılar ve stratejik ilerlemeler duyurdu. Şirket, güçlü büyümesini, pazar penetrasyonunu ve artan operasyonel performansını gösteren bir dizi başarıyı özetledi.