BONIVIAS MARKASININ İYİLİK ELÇİSİ KUTSİ
Basın Bülteni
08 May, 2022 10:46
BONIVIAS MARKASININ İYİLİK ELÇİSİ KUTSİ
GÖRKEMLİ BİR ETKİNLİK İLE TANITILDI Geniş ürün yelpazesi, doğadan ilham alan üretimi, ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yapısı, müşteri memnuniyeti ve güveni ile dünyaya örnek olan Bonivias, parfüm kategorisinde çıkarttığı yeni erkek kokusuna Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Kutsi’nin ismini verdi. Kutsi’den ilham alarak piyasaya çıkarttığı yeni erkek parfümü

BONIVIAS MARKASININ İYİLİK ELÇİSİ KUTSİ

Binlerce insana ek iş imkanı sağlayan doğrudan satış firması Bonivias’ın iyilik elçisi olan Kutsi, ev hanımlarının, ek işe ihtiyacı olan herkesin hayallerine ulaşması fikrinden çok etkilenerek markanın iyilik elçisi olmayı hiç düşünmeden kabul etti. Bonivias markasının da parfümüne Kutsi’nin adını vermesi ile çok güzel bir iş birliğine imza atıldı.

Baharatlı, çiçeksi, odunsu ve misk esintili notalara sahip olan Kutsi erkek parfümü,7 Mayıs Cumartesi günü unutulmaz bir organizasyon ile Bosphorus Sorgun Otel Side Antalya’da gerçekleştirdiği etkinlik ile lanse eden Bonivias, sanatçı Kutsi’yi ağırladı. Saat 16.00 itibari ile Kutsi’nin ve Bonivias’ın kurucusu Selcan Güleryüz’ün konuşması eşliğinde Bonivas takipçilerine, kullanıcılarına ve basına tanıtıldı. Lansmanın ardından günün sürprizi ise Kutsi’nin Bonivias markasına özel canlı konseri oldu.

Lansman ve ardından gerçekleşen Kutsi konseri büyük ilgi gördü. Kutsi parfümüne Bonivias satış temsilcileri tarafından ulaşabilirsiniz.

Bülteni paylaş
0 0