Basın Bültenleri
  • Figamor ile İncir Aşkı Figamor ile İncir Aşkı 18 May, 2022 15:48 İki girişimci kız kardeş olan Aybala ve Mislina Tarhan’ın kurucusu olduğu Aymis Kozmetik, dermokozmetik sektörüne Kozmider markası ile hızlı bir giriş yapıyor. Kozmider’in incir ekstresi içeren ilk serisi Figamor tüketici ile çok yakında buluşuyor.
  • Memleketim Kokularıyla Ferahlama Zamanı Memleketim Kokularıyla Ferahlama Zamanı 18 May, 2022 15:47 Memleketim Kokularıyla Ferahlama Zamanı Girişimci kız kardeşler Aybala ve Mislina Tarhan tarafından yaratılan Memleketim Kolonyaları ile hayatınıza tazelik katma vakti. Güzel kokuları ve ferahlatıcı etkisiyle gündelik hayatımızın değişmeyen parçası olan kolonya, şaşırtan uzun tarihi ile de  ülkemizin değişmeyen geleneklerinden.
  • BONIVIAS MARKASININ İYİLİK ELÇİSİ KUTSİ BONIVIAS MARKASININ İYİLİK ELÇİSİ KUTSİ 08 May, 2022 10:46 GÖRKEMLİ BİR ETKİNLİK İLE TANITILDI Geniş ürün yelpazesi, doğadan ilham alan üretimi, ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yapısı, müşteri memnuniyeti ve güveni ile dünyaya örnek olan Bonivias, parfüm kategorisinde çıkarttığı yeni erkek kokusuna Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Kutsi’nin ismini verdi. Kutsi’den ilham alarak piyasaya çıkarttığı yeni erkek parfümü
  • Bonivias’tan Mayıs Ayının Yıldızları Bonivias’tan Mayıs Ayının Yıldızları 22 Nis, 2022 13:44 Bonivias’ın Mayıs ayında ön plana çıkan yıldız ürünleri; Instant Firming Serum Neck & Jowl, Liposomal C Serum Brightening Complex, Hyaluronic Acid Serum Intense Moisturizer.