Goe, Sürdürülebilirlik adına sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor…
Basın Bülteni
27 Nis, 2023 12:18
Goe, Sürdürülebilirlik adına sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor…
Goe, 27-30 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak Motobike Fuarı’nda ilk defa ilgilileri ile buluşuyor.

Goe; modern, çevre dostu ve keyifli bir ulaşım seçeneği sunan elektrikli scooter alanında yepyeni bir marka ve bu vesile ile sizlerin beğenisine çıkmaktan büyük bir keyif alıyor Kaliteli malzemelerden üretilmiş elektrikli scooter markası Goe kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı hız seçenekleri sunuyor. Goe, 27-30 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak Motobike Fuarı’nda ilk defa ilgilileri ile buluşuyor. 9.Hall’de bulunan standında yer alacak Goe, fuarda birbirinden güzel 4 farklı modeli ile boy gösterecek.

Fuar aracılığı ile sizlerle tanıştırırken 4 farklı seçenek sayesinde motosiklet ehliyetine ihtiyaç olmadan da sürüş keyfini yaşama imkânı sunduğunu sizlerle paylaşmak isteriz.

Goe marka motosikletler, akıllı teknoloji ile donatılmıştır. LED ön far ve LCD gösterge paneli ile sürüş konforunu maksimum seviyeye taşır. LG marka bataryası hızlı şarj özelliğinin yanında her bireyin taşıyabileceği bir ağırlığa sahiptir. Böylelikle gittiğiniz her yerde bataryanızı rahatlıkla şarj etme olanağı tanır.

Goe, sürdürülebilir bir gelecek için tasarlanmıştır. Bosch marka elektrikli motoru sayesinde, karbon ayak izimizi azaltmamıza yardımcı olurken, sessiz ve titreşimsiz sürüşü sayesinde şehir içi trafik sıkıntısını da sizin için ortadan kaldırır. Her anlamda bütçe dostu olan Goe, ekstra bir bakım gerektirmez.

Sürdürülebilir, pratik ve stil sahibi Goe’yi daha yakından tanımak ve daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.goemobility.com

 

Çetur Çelebi hakkında:

Çetur Çelebi, Türkiye’de personel taşımacılığı, motosiklet filo satış ve kiralama alanında yenilikçi hizmetler sunmaktadır. Çetur, kiralama hizmeti verdiği motosikletlerle ilgili her türlü bakım, yerinde bakım, onarım, kasko, teknik muayene, lastik değişimi, trafik cezası ve hasar yönetimi gibi konuların takibiyle birebir ilgilenmekte, arıza veya kaza gibi durumlarda da yedek araç tahsisi ile müşterilerin zaman kaybetmesini önleyerek onların her durumda çözüm ortağı olmaktadır.

Çetur Çelebi, müşterileri için 28 ilde yerinde bakım/onarım hizmeti vermekle birlikte; hasar danışmanlığı, ikame araç desteği, yasal prosedürlerin takip edilmesi gibi destekleyici hizmetler de sunmaktadır.

Çetur Çelebi, 2020 yılında Servo Lubricants Türkiye Distribitörlüğünün yanı sıra Rutec marka çatısı altında benzinli ve elektrikli ticari scooter ithalatı, bakım spreyleri, akü vb. malzemelerin üreticisi konumundadır. 2023 yılında mobilite ve sürdürülebilirlik kapsamında GOE markası ile bireysel elektrikli scooter ürün ve hizmet çeşitliliğini zenginleştirerek yatırımlarını büyütmeye devam etmektedir.

Bülteni paylaş
0 0