Memleketim Kokularıyla Ferahlama Zamanı
Basın Bülteni
18 May, 2022 15:47
Memleketim Kokularıyla Ferahlama Zamanı
Memleketim Kokularıyla Ferahlama Zamanı Girişimci kız kardeşler Aybala ve Mislina Tarhan tarafından yaratılan Memleketim Kolonyaları ile hayatınıza tazelik katma vakti. Güzel kokuları ve ferahlatıcı etkisiyle gündelik hayatımızın değişmeyen parçası olan kolonya, şaşırtan uzun tarihi ile de  ülkemizin değişmeyen geleneklerinden.

Memleketim Kokularıyla Ferahlama Zamanı

Girişimci kız kardeşler Aybala ve Mislina Tarhan tarafından yaratılan Memleketim Kolonyaları ile hayatınıza tazelik katma vakti.

Güzel kokuları ve ferahlatıcı etkisiyle gündelik hayatımızın değişmeyen parçası olan kolonya, şaşırtan uzun tarihi ile de  ülkemizin değişmeyen geleneklerinden.

 

Gelenekselliğin yanı sıra, yaşadığımız pandemi sürecinde bir hijyen alternatifi olarak hayatımızda ikinci bir role sahip olan kolonya, sunabildiği koku seçenekleri ölçüsünde yerini sağlamlaştırdı.

Memleketim Kolonyaları, doğadan ilham alarak seçtiği doğal özlerle hijyenin ötesinde hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Mersin limonu, Isparta gülü, Bodrum mandalinası, Aydın inciri ve Alaçatı lavanta seçenekleriyle sektöre giriş yapan Memleketim Kolonyaları’na Haziran ayı itibariyle; Trendyol, Hepsi burada, N11 online satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Dökümanlar
Bülteni paylaş
0 0