Firma Hakkında

FARO, 3D ölçüm, görüntüleme ve gerçekleştirme teknolojisi için dünyanın en güvenilir kaynağıdır. Şirket, bilgisayar destekli ölçüm ve görüntüleme cihazları ve yazılımları geliştirir ve pazarlar. FARO’nun teknolojisi, üretim ve kalite güvencesi süreçlerindeki parçaların ve karmaşık yapıların yüksek hassaslıkta 3D olarak ölçümüne, görüntülenmesine ve karşılaştırılmalarına izin verir. Cihazlar, bileşenlerin ve montajların incelenmesi, hızlı prototipleme, büyük hacimli alanların ve yapıların 3D olarak belgelenmesi, inceleme ve inşanın yanı sıra, kaza veya suç mahallerinin incelenmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılırlar.

FARO'nun genel merkezi Lake Mary, Florida’dadır. Şirket ayrıca, Exton, Pennsylvania’da, FARO Laser Tracker ve FARO Cobalt Array 3D Imager ürün serilerimizin Ar-Ge, üretim ve servis operasyonlarının yer aldığı, yaklaşık 8,400 m2’lik bir teknoloji ve üretim merkezine sahiptir. Şirketin Avrupa bölge merkezi Stuttgart, Almanya’da, Asya Pasifik bölge merkezi de Singapur’dadır. FARO; ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Polonya, Türkiye, Hollanda, İsviçre, Hindistan, Çin, Malezya, Tayland, Güney Kore, Avustralya ve Japonya’da da ofislere sahiptir.

İletişim bilgileri
FARO Turkey

Adres : Uphill Court Towers A1, A BLOK Kat 1, Daire 5, Fesleğen Sokak Dereboyu Cad. Barbaros Mah. Batı Ataşehir, Küçükbakkalköy 34752 İstanbul Türkiye

Telefon : +90 216 688 08 91

Faks : +90 216 688 08 79

Web : http://www.faro.com

E Posta : turkey.emea@faro.com