Basın Bültenleri
  • Faturalab, EMEA Bölgesinde Finansman Alanında En Y... Faturalab, EMEA Bölgesinde Finansman Alanında En Y... 26 Nis, 2024 12:40 Ticaretin finansmanında yenilikçi çözümleri ile sektöre liderlik eden Faturalab, GFM Ödülleri’nde EMEA bölgesinde Finansman Alanında En Yenilikçi Şirket ödülünü kazanarak uluslararası alanda da öncülüğünü kanıtladı.
  • Şişecam, CareforNext - “Toplumu Güçlendir” stratej... Şişecam, CareforNext - “Toplumu Güçlendir” stratej... 03 Nis, 2024 17:40 Şişecam, CareforNext- “Toplumu Güçlendir” stratejisi ekseninde, tedarikçilerinin yaşam döngüsüne daha fazla değer katmak amacı ile Faturalab ile iş birliğine imza atıyor.
  • Faturalab ve eBebek'ten Anne ve Bebek Ürünleri Sek... Faturalab ve eBebek'ten Anne ve Bebek Ürünleri Sek... 29 Mar, 2024 10:30 Türkiye'nin lider fintech platformu Faturalab ile anne ve bebek ürünleri sektörünün öncüsü eBebek, önde gelen katılım bankaları Albaraka Türk ve Türkiye Finans iş birliğiyle başlatılan tedarik zinciri finansmanı programı kapsamında güçlerini birleştirdi. Bu anlaşma, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyor ve tedarik zinciri süreçlerine yenilikçi bir soluk getiriyor.